Piotrkowskie firmy

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =

Wiodące firmy produkcyjne działające na terenie Piotrkowa Trybunalskiego:
www.anton-haering.de

Haering Polska sp. z o.o. to jeden z największych na świecie zakładów produkcyjnych, wytwarzających precyzyjne części toczone dla branży motoryzacyjnej, które spełniają najwyższe wymagania jakościowe.
W 2005 roku Firma uzyskała zezwolenie na działalność w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej – Podstrefa Piotrków Trybunalski i została uznana za największego inwestora ŁSSE w tym właśnie roku.
Firma Haering Polska zakończyła w roku 2015 budowę nowoczesnego centrum praktycznej nauki zawodu, w którym odbywają się zajęcia teoretyczne w odpowiednio wyposażonych salach dydaktycznych oraz praktyczne przy wykorzystaniu najnowocześniejszego parku maszynowego w branży obróbki skrawaniem.

www.zamet-industry.com.pl

Zamet Industry S.A. jest wiodącym dostawcą wielkogabarytowych konstrukcji stalowych:
•konstrukcji i urządzeń dla przemysłu offshore (urządzenia do podwodnego wydobycia ropy i gazu, urządzenia na platformy wiertnicze),
•urządzeń przeładunkowych
•maszyn dla górnictwa i energetyki (koparki wielonaczyniowe, ładowarko – zwałowarki, urządzenia wyciągowe, systemy nawęglania oraz urządzenia do mechanicznej przeróbki surowców mineralnych).


 

www.famur.com

Famur Systemy Transportowe „PIOMA” -  jeden z największych światowych producentów maszyn i urządzeń górniczych, specjalizujący się w systemach transportu ciągłego i przeładunku oraz transportu materiałów i ludzi.
Poza kopalniami głębinowymi, produkty PIOMY znajdują swe zastosowanie w portach morskich i rzecznych, bazach przeładunkowych i na składowiskach, w transporcie wewnątrzzakładowym oraz przy robotach ziemnych na dużą skalę.

 

www.pioma-odlewnia.com.pl

Pioma-Odlewnia wraz z Odlewnią Żeliwa Śrem i Kuźnią Glinik tworzy Polską Grupę Odlewniczą, która plasuje się w ścisłej czołówce największych producentów odlewów w Polsce.
Pioma-Odlewnia specjalizuje się w produkcji jednostkowej i krótkoseryjnej wysokiej jakości odlewów staliwnych i żeliwnych.
Współpracuje zarówno z odbiorcami krajowymi, jak i zagranicznymi, w tym z licznymi firmami z Niemiec, Norwegii, Danii, Holandii, Finlandii, Francji, USA i Szwecji.

 

www.emerson.pl
 

Emerson jeden z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych, takich jak zdrapki czy dokumenty utajnione.
Ofertowane produkty: papier komputerowy i rolki do kas, tusze i tonery, etykiety samoprzylepne, papier do ploterów i ksero na roli, ksero kolorowe, folia stretch, druki akcydensowe, koperty bezpieczne i kurierskie, dokumenty firmowe i formularze, druki reklamowe i ulotki, potwierdzenia odbioru, druk na roli, broszury i bloczki, dokumenty utajnione, zdrapki i losy loteryjne, etykiety i rolki indywidualne.


www.polanik.info

Producent sprzętu sportowego. Specjalizuje się w produkcji sprzętu lekkoatletycznego, wyposaża kompleksowo stadiony, koronnym produktem są oszczepy, produkowane z najwyższej jakości duraluminium.
Wszystkie wyczynowe typy oszczepów posiadają certyfikaty IAAF.
Wprowadzając w 2011 roku do oferty Oszczep Full Carbon Premium Line, Firma dołączyła do elitarnego grona kilku zaledwie producentów oszczepów z włókien węglowych na świecie.
Firma posiada własną kolekcję odzieży Polanik Athletics Collection.www.mbl.pl
MBL - wiodący dostawca produktów standardowych oraz zindywidualizowanych rozwiązań dla branży rehabilitacyjnej. Producent szerokiej gamy wysokiej jakości elementów do wózków inwalidzkich, takich jak: koła szprychowe i koła plastikowe, ciągi, widełki przednie, osłony łożyska, piasty, podnóżki, tekstylia, podpórki na nogi, podgłówki, produkty PU, osie z mechanizmem szybkomocującym, opony.
Firma posiada zakłady produkcyjne w Polsce i Chinach. Eksportuje swoje produkty do 35 krajów na całym świecie. 


www.reac.se

Producent siłowników elektrycznych do wózków inwalidzkich, mechanizmów podnoszenia i pochylania wózków oraz mechanizmów pionizacji. Głównymi odbiorcami piotrkowskich produktów są firmy w Stanach Zjednoczonych, Chinach oraz Europie Zachodniej.


www.cooperstandard.com
Cooper-Standard Automotive produkuje komponenty dla motoryzacji z gumy i plastiku. Zatrudnia około 20 tysięcy pracowników w 47 zakładach produkcyjnych na całym świecie. Zakład produkcyjny w Piotrkowie Trybunalskim zajmuje się produkcją uszczelek do samochodów IVECO Daily i Lancia Y846.

www.plasimet.com.pl
 


Producent elementów metalowych z rur, profili i drutu oraz stalowych profili otwartych.
Montaż elementów metalowych (spawanie), malowanie proszkowe, galwanizowanie.
Motoryzacja (70% obrotu)
Inne (30% obrotu)www.szklo-dekor.com.pl
Firma Szkło-Dekor zajmuje się głównie wyrobem artystycznych szklanych ozdób choinkowych. Każdy produkt wykonany jest ręcznie, według tradycyjnych metod.
Ozdoby firmy Szkło-Dekor trafiają na wiele rynków – przede wszystkim zaopatruje najważniejsze amerykańskie i europejskie domy towarowe, galerie i butiki. Do krajowych klientów należą sieci handlowe, sklepy detaliczne, instytucje (dla których wykonujemy ozdoby reklamowe), a także indywidualni nabywcy.

 
www.sulimar.com.pl

SULIMAR Sp. z o.o. – Browar Cornelius jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się browarów regionalnych w Polsce, producentem wina i napojów energetyzujących, a także ważnym centrum dystrybucyjnym o znaczeniu regionalnym – partnerem handlowym producentów wiodących marek piwa, napojów alkoholowych, bezalkoholowych oraz wód mineralnych.
www.browarolbracht.pl
Browar Rzemieślniczy Jan Olbracht  uruchomiono w Piotrkowie Trybunalskim w 2014 r. W okresie 1 roku powstał tu od podstaw browar z warzelnią o wybiciu 20 hl. i leżakownią o łącznej pojemności 400 hl. Browar wyposażony jest w nowoczesną linię rozlewniczą o wydajności do 2 tys. but./godz. Piwo w browarze rozlewane jest w butelki i kegi.

www.nowalijka.pl
F.H. Nowalijka jest jedną z największych firm branży owocowo – warzywnej. Obecnie zrzesza ponad 400 gospodarstw średniej i małej wielkości. Produkty zostały docenione przez takie firmy jak: KAUFLAND POLSKA, AUCHAN POLSKA, CARREFOUR POLSKA, TESCO,  JERONIMO MARTINS, LIDL i wielu innych indywidualnych odbiorców hurtowych i detalicznych. F.H. Nowalijka współpracuje z wieloma firmami z Włoch, Holandii, Belgii, Hiszpanii, Czech, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Austrii, Turcji.www.kandy.pl
PRPH KANDY to nowoczesny polski zakład przetwórstwa owoców oferujący półprodukty dla przemysłu spożywczego. Działa od 1985 roku. Szeroki asortyment obejmuje różnorodne komponenty owocowe i kremowe: termostabilne nadzienia do ciastek, polewy do lodów, wsady do jogurtów, owoce kandyzowane i inne.

www.dolfos.pl
DOLFOS jest polską firmą produkującą premiksy i mieszanki paszowe uzupełniające dla zwierząt. Istniejemy na rynku paszowym w Polsce już od wielu lat, proponując Państwu wysokiej jakości produkty opracowane przy współudziale specjalistów z zakresu żywienia zwierząt, lekarzy weterynarii i technologów.

www.eurokerze.pl

Firma Euro-Kerze specjalizuje się w wykonywaniu świec parafinowych, stearynowych, lakierowanych, woskowych, prasowanych i nalewanych automatycznie, przy jednoczesnym zachowaniu działu ręcznego zdobienia świec. Od początku swojej działalności do chwili obecnej firma Euro-Kerze dostarcza swoje świece wyłącznie na rynki Europy Zachodniej. Wraz z dalszym rozwojem firmy planowane jest wkrótce rozpoczęcie sprzedaży wyrobów na terenie Polski w sieciach małych i dużych sklepów.www.icapolska.pl

ICA POLSKA oferuje produkty zarówno do ochrony drewna np. impregnaty czy oleje, jak również produkty do dekoracyjnego aplikowania na drewno, MDF i inne materiały drewnopochodne w tym: wszelkiego typu lakiery do drewna, bejce, patyny, naturalne okleiny modyfikowane oraz specjalistyczne produkty do uzyskiwania efektów specjalnych na różnych powierzchniach np. PCV, szkło. Ofertę materiałów dekoracyjnych uzupełniają akcesoria meblowe takie jak gałki, czy uchwyty. Klienci znajdą również niezbędne produkty wykorzystywane w przemyśle stolarskim, takie jak rozpuszczalniki czy kleje przemysłowe.Jeśli chcesz odszukać firmę w Piotrkowie Trybunalskim i dowiedzieć się o niej więcej KLIKNIJ na obrazek poniżej.

baza firm wyszukiwarka