29-05-2019

WYKAZ UL. WIŚLANA

WYKAZ WIŚLANA
29-05-2019

WYKAZ UL. PORANNA

WYKAZ UL.PORANNA
WYKAZ CZĘŚCI NIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ, PRZEZNACZONEJ DO WYDZIERŻAWIENIA, POŁOŻONEJ W PIOTRKOWIE TRYB. PRZY ulicy Kostromskiej.
WYKAZ CZĘŚCI NIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ PRZEZNACZONEJ DO WYDZIERŻAWIENIA, POŁOŻONEJ W PIOTRKOWIE TRYB. PRZY ulicy Krakowskie Przedmieście.
 
WYKAZ CZĘŚCI NIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ MIASTA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, PRZEZNACZONEJ DO WYDZIERŻAWIENIA, POŁOŻONEJ W PIOTRKOWIE TRYB. PRZY ulicy Krasickiego.
 
WYKAZ NIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ, PRZEZNACZONEJ DO WYDZIERŻAWIENIA, POŁOŻONEJ W PIOTRKOWIE TRYB. PRZY ulicy Granicznej 150.
 
WYKAZ CZĘŚCI NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WLASNOŚĆ SKARBU PAŃSTWA PRZEZNACZONEJ DO ODDANIA W UZYCZENIE, POŁOŻONEJ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM PRZY UL. HENRYKA SIENKIEWICZA 16 A
30-04-2019

Wykaz ul. Zawodzie

WYKAZ NIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ GMINY MIASTO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, POŁOŻONEJ
W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM PRZY ul. ZAWODZIE PRZEZNACZONEJ DO SPRZEDAŻY,  W DRODZE PUBLICZNEGO USTNEGO PRZETARGU OGRANICZONEGO 
 
Wykaz lokalu mieszkalnego nr 10 w budynku położonym przy ul. Krasickiego 7, stanowiącym współwłasność Miasta Piotrkowa Tryb., przeznaczonego do sprzedaży wraz ze sprzedażą na własność ułamkowej części gruntu niezbędnego do racjonalnego korzystania z domu.
Wykaz lokalu mieszkalnego nr 14 w budynku położonym przy ul. Mieszka I-go 1, stanowiacym współwłasność Miasta Piotrkowa Tryb., przeznaczonego do sprzedaży wraz ze sprzedażą na własność ułamkowej części gruntu niezbednego do racjonalnego korzystania z domu.