Wykaz lokalu mieszkalnego nr 38 w budynku połozonym przy ul. Mieszka I-go 5, stanowiącym współwłasność Miasta Piotrkowa Tryb., przeznaczonego do sprzedaży wraz ze sprzedażą na własność ułamkowej części gruntu niezbednego do racjonalnego korzystania z domu.
Wykaz lokalu mieszkalnego nr 3 w budynku położonym przy ul. Mieszka I-go 5, stanowiącym współwłasność Miasta Piotrkowa Tryb., przeznaczonego do sprzedaży wraz ze sprzedażą na własność ułamkowej części gruntu niezbednego do racjonalnego korzystania z domu.
Wykaz lokalu mieszkalnego nr 12 w budynku położonym przy ul. Sienkiewicza 9, stanowiącym współwłasność Miasta Piotrkowa Tryb., przeznaczonego do sprzedaży wraz ze sprzedażą na własność ułamkowej części gruntu niezbednego do racjonalnego korzystania z domu.
Wykaz części nieruchomości zabudowanych, przeznaczonych do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym, połozonych w Piotrkowie Trybunalskimprzy ul. Rolniczej 75
Wykaz części nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa przeznaczonej do oddania w użyczenie, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Henryka Sienkiewicza 16A
Wykaz części nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa przeznaczonej do oddania w użyczenie, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Sienkiewicza 16a
WYKAZ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ MIASTA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI PRZEZNACZONEJ DO SPRZEDAŻY, W TRYBIE BEZPRZETARGOWYM, POŁOŻONEJ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM PRZY  UL. KWIATOWEJ.
 
WYKAZ CZĘŚCI NIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO PRZEZNACZONEJ DO ODDANIA W UŻYCZENIE, POŁOŻONEJ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM PRZY UL. J. PAWLIKOWSKIEGO 1
WYKAZ NIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ STANOWIACEJ WŁASNOŚĆ MIASTA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, PRZEZNACZONEJ DO WYDZIERŻAWIENIA, POŁOŻONEJ W PIOTRKOWIE TRYB. PRZY UL. JEZIORNEJ 47.
WYKAZ CZĘŚCI NIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ STANOWIACEJ WŁASNOŚĆ MIASTA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, PRZEZNACZONEJ DO WYDZIERŻAWIENIA, POŁOŻONEJ W PIOTRKOWIE TRYB. PRZY UL. PIASTOWSKIEJ.