Wyszukiwanie

Udany start Delfinek

Medalami i rekordami rozpoczął się pływacki sezon 2017/2018 dla UKS "Delfin" Piotrków. Zawodniczki Maja Gudź i Wiktoria Guść w zawodach inaugurujących sezon zdobyły łącznie trzy srebra i brąz.

"Nie bądź miętki, zrób to dla jaj"

Piłkarze ręczni Piotrkowianina włączyli się do ogólnoświatowej akcji Movember polegającej na zapuszczaniu w listopadzie zarostu (wąsów). Zachowanie ma prowokować do dyskusji o raku jąder i prostaty. Idea ma uświadamiać panom, jak...

Lech Dyblik w MBP

Lech Dyblik to kolejny gość specjalny Miejskiej Biblioteki Publicznej. Spotkanie z aktorem odbędzie się we wtorek (10.10) o godz. 17.00.

Świętowaliśmy z latawcami

W niedzielne przedpołudnie piotrkowskie niebo wypełniło się kolorowymi konstrukcjami. Wszystko za sprawą Święta Latawca, które wczoraj (1.10) odbyło się na terenie Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej.

Oświadczenie w sprawie UKS Concordia 1909

W związku z wprowadzeniem nowych stawek opłat za korzystanie z boisk stadionu miejskiego Concordia w mediach na portalach społecznościowych oraz w oświadczeniach członków zarządu UKS Concordia 1909 pojawiło się wiele kłamliwych informacji...

Święto latawca już w niedzielę

1 października na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej odbędzie kolejna wyjątkowa impreza 800-lecia. Tym razem świętować będziemy z latawcami.

Zwycięstwo na inaugurację

AKS MADEJ WRESTLING TEAM świetnie rozpoczął walkę o obronę tytułu Mistrza Polski. Na inaugurację rozgrywek piotrkowianie pokonali 23:11 Borutę-Olimpijczyk Zgierz&Radom.

Rusza „Puchar Tymbarku”

Rozpoczęły się zapisy do osiemnastej edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” - największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Zapisy potrwają do 30 września.

Latawce na 800-lecie

1 października na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej odbędzie kolejna wyjątkowa impreza 800-lecia. Tym razem świętować będziemy z latawcami.

Polanik Cup 800-lecia

Za nami lekkoatletyczny miting 800-lecia. Gwiazdą tegorocznego Polanik Cup była Marcelina Witek, która piotrkowskiej publiczności zaprezentowała wysoką dyspozycję.

Polanik Cup w roku 800-lecia

W sobotę (16.09) na stadionie miejskim „Concordia” odbędzie się „III Polanik Cup - Mityng lekkoatletyczny 800-lecia Miasta Piotrkowa Trybunalskiego”. Gwiazdą tegorocznej edycji będzie Marcelina Witek, złota medalistka ostatni...

Tysiąc kilometrów na 800-lecie

Około 1000 kilometrów przebiegła sztafeta polskich i niemieckich biegaczy dla uczczenia 25. rocznicy podpisania umowy partnerskiej pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Esslingen, oraz jubileuszu 800-lecia miasta.