Wyszukiwanie

Fly Fest nadlatuje

Już w najbliższy weekend (1-2.07) kolejny Fly Fest. Na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej czeka festyn z wyjątkowymi atrakcjami.

Dotacje na żłobki i nie tylko

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego ogłosił  konkurs na instytucjonalne i pozainstytucjonalne formy opieki nad dziećmi do lat 3. Na realizację projektu ułatwiającego rodzicom powrót na rynek pracy można pozyskać&...

Dodatkowy nabór do „Klubu”

Piotrkowskie kluby wciąż mają możliwość pozyskania dofinansowania na swoją działalność sportową. Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło drugi nabór wniosków do programu „Klub”. Wnioski należy składać do 14 lipca...

Muzyka uchwycona w obiektywie

„Muzyka obiektywem” to tytuł najnowszej wystawy fotograficznej Magdaleny Małaczyńskiej. Ekspozycja będzie prezentowana od najbliższej niedzieli (25.06) w Galerii „U Panien”.

Wiktoria Guść czterokrotną mistrzynią Polski

W miniony weekend odbyła się II runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 13 lat. Wielką zwyciężczynią zawodów została Wiktoria Guść, która zdobyła cztery złote medale.

Sukcesy oszczepniczki Polanika

Dwa zwycięstwa odniosła w ostatnim czasie Marcelina Witek, piotrkowska oszczepniczka reprezentująca barwy KS Polanik.

Tancerze ponownie wygrywają

W niedzielę (18.06) w Stąporkowie odbyły się III Ogólnopolskie Spotkania Taneczne. Udział wzięły w nich piotrkowskie zespoły taneczne, które ponownie odniosły duże sukcesy.

Słowackiego świętowała urodziny

Ulica Słowackiego obchodzi w tym roku 90 urodziny. Huczne urodziny „piotrkowska Marszałkowska” świętowała w sobotę i niedzielę.

„Złote Piotrki” rozdane

W niedzielę (11.06) w hali sportowej ZSP nr 4 odbyła się Piotrkowska Panorama Taneczna o „Złotego Piotrka”. Zawody przeprowadzono pod hasłem „800 tancerzy na 800 lecie” .

90-tka Słowackiego

Ulica Słowackiego kończy w tym roku 90 lat. Huczne urodziny odbędą się już w najbliższy weekend (17-18 czerwiec) oczywiście na… ulicy Słowackiego.

Maja Gudź opływa w medalach

Złoty medal w Pływackich Mistrzostwach Województwa Łódzkiego oraz cztery medale w Mistrzostwach Okręgu Małopolskiego w Pływaniu Młodzików Memoriał Jana Kota.  Wszystkie krążki wypływała Maja Gudź, zawodniczka UKS Del...

„Pytanie na Śniadanie” z Piotrkowa - wideo

Jubileusz 800-lecia miasta był głównym tematem dzisiejszego wydania „Pytania na Śniadanie”. Piotrków Trybunalski gościł, od wczesnych godzin porannych, na antenie TVP2.