Wyszukiwanie

Akademia PZPN w Piotrkowie?

Czy w Piotrkowie Trybunalskim powstanie Akademia Młodych Orłów? Wczoraj odbyło się spotkanie w sprawie utworzenia "szkółki" Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Grand Prix dla „Jaskółczyna”

W sobotę (22.04) w hali „Arena” w Gdyni odbył się XII Międzynarodowy Festiwal Formacji Akrobatycznych „GIM-SHOW” o Grand Prix Prezydenta Miasta Gdyni.

Wielowyznaniowy Piotrków na fotografii

W ubiegłym tygodniu w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK odbył się wernisaż wystawy przygotowanej przez Klub Seniora pt. „Piotrków wielowyznaniowy". Historia miasta uwieczniona została na fotografiach.

„Dwójka” zaprasza do szczypiorniaka

Chcesz iść w ślady Karola Bieleckiego, Michała Jureckiego, Kingi Byzdry czy Agaty Wypych? Rozpocznij treningi piłki ręcznej w Szkole Podstawowej nr 2.

Jaguary w Rynku Trybunalskim

Kilkadziesiąt Jaguarów pojawi się w sobotę (22.04) w Rynku Trybunalskim.  Na „Rajd 800-lecia Piotrkowa” zawitają członkowie  Jaguar Club Poland.  

Wielowyznaniowy Piotrków w obiektywie

„Piotrków wielowyznaniowy” to tytuł wystawy fotograficznej przygotowanej przez Klub Seniora z Ośrodka Edukacji Artystycznej. Uroczyste otwarcie ekspozycji  odbędzie się w czwartek (20.04).

Pieniądze dla klubów czekają

Piotrkowskie kluby mogą składać wnioski na dofinansowanie swojej sportowej działalności. Wszystko dzięki kolejnej edycji programu „Klub” przygotowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Transferowy hit AKS Wrestling Team

Magomedmurad Gadżijew będzie walczył w Piotrkowie Trybunalskim. Jeden z najlepszych polskich zapaśników w nowym sezonie będzie reprezentował AKS Wrestling Team.

Medale i rekordy Delfinków

Za pływakami UKS Delfin Częstochowskie Spotkania Pływackie oraz VI Międzynarodowe Mistrzostwa Stalowej Woli. Zawody przyniosły piotrkowskim pływakom 6 medali i 8 rekordów życiowych.

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w ZSP nr 4

 W najbliższy weekend w hali sportowej przy ZSP nr 4 (ul. Sienkiewicza 10/12) odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu w formule full-contact.  

Debatowali o „Niezłomnych”

Ponad 100 osób wzięło udział w konferencji naukowej „NIEZŁOMNI. Podziemie antykomunistyczne na ziemi piotrkowskiej w latach 1945-1956”, która w połowie marca odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4.

Pamięci Eugeniusza Szyklay

Sobotnie (25.03) oficjalne uroczystości Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej rozpoczęły się na piotrkowskim lotnisku. Tam Andrzej Duda i János Áder odsłonili obelisk poświęcony Eugeniuszowi Szyklay.