Wyszukiwanie

Strategia promocji dla Piotrkowa

Bogata historia oraz położenie geograficzne to dwa najważniejsze marketingowe atuty Piotrkowa Trybunalskiego – tak wynika ze Strategii Promocji Miasta na lata 2017-2021.

Porażka zapaśników

AKS Madej Wrestling Team przegrał pierwszy meczy finałowy PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Drużyna z Piotrkowa Trybunalskiego uległa u siebie ekipie Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom 14:18.

Świętowali Dzień Kobiet

8 marca na całym świecie obchodzony jest Dzień Kobiet. Z tej okazji w ostatnich dniach uroczystości dla pań organizowały piotrkowskie organizacje i stowarzyszenia.

Zapśnicy awansowali do finału

AKS Madej Wrestling Team powalczy o triumf w PWPW Krajowej Lidze Zapaśniczej. Nasi zawodnicy wywalczyli awans do wielkiego finału rozgrywek.

Zapaśnicy prowadzą w półfinale

AKS Madej Wrestling Team po bardzo emocjonującej rywalizacji wygrał pierwsze spotkanie w półfinale Krajowej Ligi Zapaśniczej. Piotrkowianie pokonali we w łódzkiej Atlas Arenie zespół Budowlanych.

Pięć medali dla Wiktorii

Aż pięć medali zdobyła Wiktoria Guść podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które w weekend odbyły się w Rawie Mazowieckiej.

Autorski wieczór w OEA MOK

Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Słowackiego 13) zaprasza na wieczór autorski Jolanty Łopusiewicz, podczas którego poetka zaprezentuje swoje wiersze.

Przedszkoliada Tour 2018 w Piotrkowie

14 lutego do Piotrkowa Trybunalskiego zawitała Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018. W sportowych zajęciach w hali Relax udział wzięło blisko dwustu piotrkowskich przedszkolaków.

Miliony na piotrkowski sport

Blisko 2,7 mln złotych Urząd Miasta przeznaczy w tym roku na pomoc dla piotrkowskich sportowców. Wsparcie udzielane jest w ramach stypendiów, dotacji i nagród.

Bokserskie popisy w Piotrkowie

Najlepszych bokserów z województwa łódzkiego można było podziwiać w miniony weekend w Piotrkowie Trybunalskim. Nasze miasto było gospodarzem Mistrzostw Województwa Łódzkiego w boksie olimpijskim.

Kolędy w OEA

Najpiękniejszymi kolędami rozbrzmiewał w czwartek (25.01) Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Wszystko za sprawą koncertu  w  wykonaniu chóru seniora „Radość Życia” z Klubu Seniora w OEA MOK.

O pierwsze zwycięstwo

Piotrkowianin powalczy dziś (24.01) o pierwsze zwycięstwo w tym roku. W hali Relax podopieczni Dmytro Zinchuka podejmą  KPR Legionovo.