Wyszukiwanie

Piotrkowianin wicemistrzem świata

Jakub Kowalik, zawodnik Piotrkowskiego Klubu Oyama Karate Washi, został wicemistrzem świata. Tytuł wywalczył podczas Dageki Mistrzostw Świata w Kontaktowym Karate, które odbyły się w Montrealu.

Polonia grała z Widzewem

Legendarny Widzew Łódź, jeden z najbardziej znanych piłkarskich zespołów w naszym kraju, czterokrotny mistrz Polski i ostatni klub znad Wisły, który zagrał w fazie grupowej Ligi Mistrzów w sobotę (23.04) wystąpił w Pio...

Mateusz Danielak mistrzem Polski

Mateusz Danielak, badmintonista piotrkowskiego Ruchu zdobył tytuł mistrza Polski juniorów do lat 19. Złoty krążek nasz zawodnik zdobył w Białymstoku podczas Yonex Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców.

Grad medali gospodarzy

Aż jedenaście medali wywalczyli piotrkowianie podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu w formule full contact. Zawody tej rangi po raz pierwszy zorganizowano w naszym mieście.

Dominator Mateusz Bernatek

Mateusz Bernatek, zapaśnik Atletycznego Klubu Sportowego, został Młodzieżowym Mistrzem Europy do lat 23. Piotrkowianin całkowicie zdominował zawody, w czterech walkach nie stracił nawet jednego punktu technicznego.

Dzień Teatru w OEA

Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK zaprasza w najbliższy czwartek (31.03) na obchody Dnia Teatru.

Kiermasz w OEA jeszcze trwa

Tradycją działalności Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury stały się przedświąteczne kiermasze, podczas których sprzedawane są przedmioty wykonane przez podopiecznych OEA.

„Senior Evki” zaśpiewały w Areszcie

„Pokochać życie” to tytuł koncertu, który dla osadzonych w piotrkowskim więzieniu przygotował zespół „Senior Evki”. Wokalistki śpiewają przy Klubie Seniora w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK.

Dyskusja o mediach

Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na kolejną odsłonę Dyskusyjnego Klubu Sztuki. Tym razem tematem spotkania będą „Inne Media”, o których opowie prof. Janusz Bałdyga, prowadzący Pracownię Sztuki Performance na Wydziale Rz...

Piotrków kolebką... Legii Warszawa

Konsul Marek Zapór, z Konsulatu w Łucku na Ukrainie gościł dziś (9.03) w Piotrkowie Trybunalskim. W trakcie wizyty spotkał się z wiceprezydentem Andrzejem Kacperkiem, z którym rozmawiał o zaproszeniu młodych adept&oacu...

Święto kobiet w OEA

Choć Dzień Kobiet przypada dziś (8.03) to w Ośrodku Edukacji Artystycznej wszystkie panie świętowały już wczoraj.

Piotrkowianin pomaga Laurze

MKS Piotrkowianin aktywnie włączył się w pomoc dla małej Laury Matuszewskiej, która urodziła się z zespołem Aperta. Więcej na temat zmagań dziecka z chorobą można przeczytać TUTAJ.