Wyszukiwanie

IRA i Zakopower porwały tłumy

Zespoły IRA i Zakopower zagrały na finał trasy "Lata z Radiem". Piotrkowianie tłumnie wzięli udział w pikniku zorganizowanym na terenie piotrkowskiego lotniska.

W niedzielę „Lato z Radiem” - program

Już w niedzielę (20.08) bawimy się na koncercie „Lata z Radiem” na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. Na scenie wystąpią IRA, Zakopower, Maciej Pol. Na zakończenie pokaz sztucznych ogni.

Lato z Radiem już w niedzielę!

Już w najbliższą niedzielę (20.08) czeka największe wydarzenie muzyczne wakacji. – koncert Lata z Radiem. Wśród gwiazd imprezy IRA, Zakopower oraz iluzjonista Maciej Pol.

1000 kilometrów na 800-lecie

1000 kilometrów przebiegnie sztafeta polskich i niemieckich biegaczy dla uczczenia 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego oraz 25-lecia współpracy naszego miasta z Esslingen.

Mediateka: nowoczesne miejsce integracji

Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa mediateki. Będzie to miejsce służące przede wszystkim międzypokoleniowej integracji oraz rozkwitowi piotrkowskiej edukacji, kultury i nauki.

Weekend podniebnych atrakcji

W miniony weekend nie brakowało mocnych wrażeń na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. Wszystko za sprawą gwiazd akrobatyki samolotowej, które zawitały na piątą odsłonę pikniku lotniczego Fly Fest.

Najlepsi szachiści rywalizowali w Piotrkowie

W niedzielę w piotrkowskiej hali Relax odbyły się Mistrzostwa Polski w szachach błyskawicznych. W zawodach udział wzięło blisko 200 zawodników z całego kraju.  

W weekend będzie się działo

Kolejny weekend w Piotrkowie Trybunalskim zapowiada się bardzo ciekawe. Tym razem będzie artystycznie, szachowo  i lotniczo.

Fly Fest nadlatuje

Już w najbliższy weekend (1-2.07) kolejny Fly Fest. Na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej czeka festyn z wyjątkowymi atrakcjami.

Dotacje na żłobki i nie tylko

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego ogłosił  konkurs na instytucjonalne i pozainstytucjonalne formy opieki nad dziećmi do lat 3. Na realizację projektu ułatwiającego rodzicom powrót na rynek pracy można pozyskać&...

Dodatkowy nabór do „Klubu”

Piotrkowskie kluby wciąż mają możliwość pozyskania dofinansowania na swoją działalność sportową. Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło drugi nabór wniosków do programu „Klub”. Wnioski należy składać do 14 lipca...

Muzyka uchwycona w obiektywie

„Muzyka obiektywem” to tytuł najnowszej wystawy fotograficznej Magdaleny Małaczyńskiej. Ekspozycja będzie prezentowana od najbliższej niedzieli (25.06) w Galerii „U Panien”.