Wyszukiwanie

Medale „Delfinków”

Aż dziewięć medali zdobyły pływaczki UKS Delfin podczas zawodów o Puchar Rosomaka, które odbyły się w Siemianowicach Śląskich. Nasze zawodniczki krążki zdobywały zarówno indywidualnie,  jak i w sztafecie.

Klub historyczny w Muzeum

Piotrkowskie Muzeum zorganizowało wczoraj (15.09) spotkanie klubu historycznego. Udział wzięła w nim piotrkowska młodzież oraz osoby zainteresowane historią regionu.

ODA zaprasza do Klubu

Po wakacyjnej przerwie powraca Dyskusyjny Klub Sztuki działający przy Ośrodku Działań Artystycznych. Pierwsze spotkanie zaplanowano w czwartek (15.09) w budynku ODA przy  ul. Dąbrowskiego 5.

Piotrków na Dożynkach Prezydenckich

Setki odwiedzających, wspaniała pogoda i niezapomniane wrażenia konkursowe. Tak wyglądał promocyjny weekend w Spale na Dożynkach Prezydenckich, gdzie Piotrków wystawił się ze stoiskiem.

Wojciech Nowicki gościem „Polanik Cup"

Miniona niedziela (11.09) upłynęła w Piotrkowie pod znakiem zmagań sportowych. Na stadionie miejskim „Concordia” odbył się drugi miting lekkoatletyczny „Polanik Cup”. Gościem specjalnym zawodów był Wojciech Nowicki, ...

Startują warsztaty OEA

Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK zaprasza na kolejny cykl artystycznych warsztatów.  Bezpłatne zajęcia skierowane są zarówno do dzieci i młodzieży, jak i członków Klubu Seniora.

Agata Passent w MBP

Agata Passent będzie w najbliższy piątek (9.09) gościć w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Jerozolimska 29). Do Piotrkowa Trybunalskiego znana dziennikarka przyjedzie na zaproszenie Dyskusyjnych Klubów Książki.

Piotrków na Mixerze

W miniony weekend w Łodzi odbył się  Mixer Regionalny 2016, na którym nie mogło zabraknąć Centrum Informacji Turystycznej. Na naszym stoisku oprócz bogatej oferty turystycznej czekało wiele atrakcji.

"Polanik Cup" z lekkoatletyczną gwiazdą

Wojciech Nowicki, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janerio w rzucie młotem, będzie gwiazdą mitingu lekkoatletycznego "Polanik Cup". Zawody odbędą się w najbliższą niedzielę (11.09) na stadionie miejskim "Concordia&q...

Piotrków szykuje się na Mixer

W Centrum Informacji Turystycznej trwają przygotowania do pracowitego weekendu w Łodzi. Tam nasze miasto będzie prezentowało się podczas Mixera Regionalnego 2016, który tradycyjnie odbywa się na ulicy Piotrkowskiej.

Kibice oklaskiwali szczypiornistki

3 września meczem ze Startem Elbląg drużyna MKS Piotrcovia rozpoczyna nowy sezon PGNiG Superligi. W minioną sobotę (27.08) w Rynku Trybunalskim odbyła się oficjalna prezentacja zespołu.

Piotrcovia zaprezentuje się kibicom

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon w PGNiG Superlidze Kobiet w piłce ręcznej. Z tej okazji środowisko piotkowskiego szczypiorniaka organizuje prezentację żeńskiej drużyny MKS Piotrcovia.