Wyszukiwanie

O szkle w DKS

Już w najbliższy czwartek (20.10) w Ośrodku Działań Artystycznych zaplanowano kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Sztuki. Tym razem tematem będzie szkło.

Szkoła wizażu dla seniorów

Piotrkowscy seniorzy mieli wyjątkowę okazję zapoznać sie z tajnikami tworzenia makijażu. Wszytsko dzięki zajęciom zorganizowanym przez Ośrodek Edukacji Artsystycznej.

„Delfinki” wypływały medale

Sześć medali i kilka rekordów życiowych – to dorobek pływaków UKS Delfin podczas V Ogólnopolskiego Mitingu Pływackiego, który zorganizowano w weekend w Tarnowskich Górach.

„Boczny Tor” z wyróżnieniem

Grupa teatralna „Boczny Tor” została wyróżniona  podczas 22. Zgierskich Spotkań Małych Teatrów. To kolejny sukces Klubu Seniora z Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie.

PKS Polonia u prezydenta

Dziś (5.10) w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie wiceprezydenta Andrzeja Kacperka z przedstawicielami PKS Polonia. Spotkanie miało związek z sobotnimi wydarzeniemami i brakiem wyjazdu piotrkowskich piłkarzy na mecz o mistrzostwo IV ligi z Wartą ...

Medale „Delfinków”

Aż dziewięć medali zdobyły pływaczki UKS Delfin podczas zawodów o Puchar Rosomaka, które odbyły się w Siemianowicach Śląskich. Nasze zawodniczki krążki zdobywały zarówno indywidualnie,  jak i w sztafecie.

Klub historyczny w Muzeum

Piotrkowskie Muzeum zorganizowało wczoraj (15.09) spotkanie klubu historycznego. Udział wzięła w nim piotrkowska młodzież oraz osoby zainteresowane historią regionu.

ODA zaprasza do Klubu

Po wakacyjnej przerwie powraca Dyskusyjny Klub Sztuki działający przy Ośrodku Działań Artystycznych. Pierwsze spotkanie zaplanowano w czwartek (15.09) w budynku ODA przy  ul. Dąbrowskiego 5.

Piotrków na Dożynkach Prezydenckich

Setki odwiedzających, wspaniała pogoda i niezapomniane wrażenia konkursowe. Tak wyglądał promocyjny weekend w Spale na Dożynkach Prezydenckich, gdzie Piotrków wystawił się ze stoiskiem.

Wojciech Nowicki gościem „Polanik Cup"

Miniona niedziela (11.09) upłynęła w Piotrkowie pod znakiem zmagań sportowych. Na stadionie miejskim „Concordia” odbył się drugi miting lekkoatletyczny „Polanik Cup”. Gościem specjalnym zawodów był Wojciech Nowicki, ...

Startują warsztaty OEA

Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK zaprasza na kolejny cykl artystycznych warsztatów.  Bezpłatne zajęcia skierowane są zarówno do dzieci i młodzieży, jak i członków Klubu Seniora.

Agata Passent w MBP

Agata Passent będzie w najbliższy piątek (9.09) gościć w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Jerozolimska 29). Do Piotrkowa Trybunalskiego znana dziennikarka przyjedzie na zaproszenie Dyskusyjnych Klubów Książki.