Wyszukiwanie

Piotrków na JURA EXPO

W miniony weekend w Częstochowie odbyły się targi turystyczne JURA EXPO. podczas których stoisko z produktami turystycznymi z naszego miasta oraz atrakcjami regionu wystawiło Centrum Informacji Turystycznej.

Pradawne dzieje miasta

W miniony piątek (29.01) zainaugurowano kolejną odsłonę „Spotkań z historią regionu”. W każdy ostatni piątek miesiąca w Hotelu Staromiejskim odbywać się będą wykłady dotyczące dziejów naszego miasta.

Comiesięczne spotkania z historią

„Spotkania z historią regionu” to kolejna propozycja Centrum Informacji Turystycznej dla wszystkich, którzy chcą pogłębiać wiedzę na temat dziejów Piotrkowa Trybunalskiego i okolic.

Klub Seniora wybrał władze

Wczoraj (21.01) odbyły się wybory samorządu Klubu Seniora, działającego przy Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.

Dyskusyjny Klub Sztuki w ODA

Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na pierwsze w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Sztuki poświęcone granicom w sztuce. Gościem będzie Krzysztof Jurecki, historyk i krytyk sztuki.

Wydarzyło się w 2015 roku

Blisko 1.200 artykułów opublikowano w 2015 roku na portalu www.piotrkow.pl w dziale "Aktualności". Co wydarzyło się w minionych 12 miesiącach? Zaprasamy do prześledzenia kalendarium wydarzeń.

Finisz piotrkowskich sportowców

Wczoraj (10.12) w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się „Piotrkowski Finisz Sportowy 2015”. Podczas uroczystej gali podsumowano tegoroczne występy piotrkowskich sportowców.

„Jaskółczyn” zatańczył w Radomsku

W minioną sobotę (5.12) w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbyły się Ogólnopolskie Spotkania Taneczne. Piotrków Trybunalski reprezentowały zespoły z Klubu Kultury „Jaskółczyn”.

Drugie spotkanie Komitetu sterującego

W dniu 9 listopada 2015 roku w Urzędzie Miasta odbyło się drugie spotkanie Komitetu sterującego ds. monitorowania realizacji programu rozwoju pod nazwą „Strategia Rozwoju Miasta Piotrków Trybunalski 2020”.

Sukcesy w piłkę ręczną

Ze sportowymi sukcesami startowali w minionym tygodniu uczniowie piotrkowskich szkół.

Pałacyk najlepszy w "nogę"

XIII Memoriał im. Jana Kruza w Halowej Piłce Nożnej Klubów Abstynenckich zorganizowano w minioną niedzielę (29.11) w piotrkowskiej hali Relax. Zawody wygrał zespół z piotrkowskiego „Pałacyka”.

30 lat "Aerobików"

W tym roku 30-lecie istnienia obchodzi zespół taneczny „Aerobik”. W minioną sobotę (28.11) zorganizowano koncert jubileuszowy.