Dzisiaj: Piątek 24 marca 2017

Wyszukiwanie

Lotnisko przygotowuje się do Dni Przyjaźni

Jednym z elementów oficjalnych obchodów Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej będzie wizyta prezydentów na piotrkowskim lotnisku. Trwają przygotowania do tej części uroczystości.

Konferencja o Żołnierzach Wyklętych

W środę (15.03) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 odbędzie się konferencja naukowa poświęcona pamięci Żołnierzy Wyklętych. Sesję naukową zorganizowało ZSP nr 4 prz współudziale piotrkowskiej fili UJK ...

Świętowali Dzień Kobiet

8 marca na całym świecie obchodzimy Dzień Kobiet. W przeddzień święta wszystkich pań uroczystości zorganizowały piotrkowskie organizacje i stowarzyszenia.

OEA MOK dla kobiet

W środę (08.03) obchodzimy święto  wszystkich pań - Dzień Kobiet.  Z tej okazji w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK  odbędzie się specjalna  uroczystość  z udziałem  Chóru Seniora  „Radość Życ...

Budżet zyskał nowe inwestycje

Przy piętnastu głosach „za”, jednym „przeciw” oraz pięciu "wstrzymujących" radni przegłosowali zmiany w budżecie miasta.

Będzie pierwsze zwycięstwo?

Nowy rok nie jest zbyt udany dla szczypiornistów MKS Piotrkowianin. Nasi zawodnicy przegrali wszystkie tegoroczne mecze w PGNiG Superlidze. Okazja do przełamania już w najbliższy weekend.

Piotrkowianka wicemistrzynią Polski

Aleksandra Nowakowska została wicemistrzynią Polski w skoku wzwyż. To największy sukces w dotychczasowej karierze młodej piotrkowianki.

Investor Club w Piotrkowie

W środę (22.02) odbędzie się inauguracyjne spotkanie Investor Club w Piotrkowie Trybunalskim. Początek o godz. 11.30 w budynku A piotrkowskiej filii UJK.

Piotrków zapasami stoi

Oczy całej zapaśniczej Polski zwrócone były wczoraj (25.01) na Piotrków Trybunalski. AKS Wrestling Team w znakomitym stylu wygrał kolejny mecz KLZ, a jednym z kibiców był Tzeno Tzenov, Prezydent Europejskiej Federacji Zapaśnicze...

Mamy osiedle 800-lecia

Osiedle powstające w rejonie ul. Broniewskiego i Wierzejskiej będzie nosiło nazwę „800-lecia Miasta Piotrkowa Trybunalskiego”. Tak zdecydowali radni podczas dzisiejszej (25.01) Sesji Rady Miasta.

Gladiatorzy wracają na maty

Po kilkutygodniowej przerwie wracają rozgrywki Krajowej Ligi Zapaśniczej. W najbliższą środę (25.01) liderzy tabeli z AKS Wrestling Team podejmą w hali Relax WKS Poznań Grunwald.

O tkaninie w ODA

„Tkanina jako forma kreacji artystycznej” to temat kolejnego spotkania Dyskusyjnego Klubu Sztuki, który organizowany jest w Ośrodku Działań Artystycznych.