Dzisiaj: Poniedziałek 18 grudnia 2017

Wyszukiwanie

Siatkarski prezent mikołajkowy

Wyjątkowy prezent mikołajkowy otrzymała grupa uczniów dwóch piotrkowskich szkół. Podopieczni SP Nr 11 i ZSPiPOW Nr 3 wybrali się na inaugurację tegorocznej siatkarskiej Ligi Mistrzów.

Kulturalno-sportowy finisz

W piątkowy (8.12) wieczór w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się gala podsumowująca kulturalne i sportowe wydarzenia mijającego roku.

„Aerobiki” znów z sukcesami

W miniony weekend w Radomsku odbyły się Ogólnopolskie Spotkania Taneczne. Na scenie Domu Kultury zaprezentowano 37 układów choreograficznych w trzech kategoriach wiekowych. Zespoły taneczne z Klubu Kultury „Jaskółczyn&rdquo...

Dwa srebra Kacpra Jonczyka

Kacper Jonczyk, zawodnik UKS Delfin, zdobył dwa srebrne medale podczas pływackich Mistrzostw Województwa Łódzkiego 8 i 9-latków. Zawody rozegrano w minionym tygodniu w łódzkiej Zatoce Sportu.

Nagrody dla OEA MOK

Za nami trzynasta edycja konkursu fotograficznego „Ziemia Piotrkowska – moja mała ojczyzna w obiektywie”. Zwycięzcą tegorocznej edycji został Stanisław Jakubczyk, podopieczny Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultur...

Wygrana na mikołajki?

6 grudnia MKS Piotrkowianin rozegra we własnej hali kolejne spotkanie w rozgrywkach PGNiG Superligi. Nasi szczypiorniści będą podejmować Spójnię Gdynia i zapowiadają walkę o zwycięstwo.

„Opoka” zwycięzcą Memoriału Jana Kruza

W minioną niedzielę (26.11) odbył się  piętnasty Memoriał im. Jana Kruza Halowej Piłki Nożnej Klubów Abstynenckich, zorganizowany przez Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „PAŁACYK”.

Złota i brązy dla piotrkowskich karateków

Dwa złote i dwa brązowe medale przywieźli zawodnicy Piotrkowskiego Klubu Oyama Karate Washi z Otwartych Mistrzostw Europy OYAMA IK,  które w miniony weekend (11-12.11)  odbyły się estońskim Kohtla Jarve.

20 lat MKS Piotrkowianin

MKS Piotrkowianin rozegrał dziś kolejne spotkanie w rozgrywkach PGNiG Superligi. Był to jednak mecz wyjątkowy – połączony z 20-leciem zasłużonego piotrkowskiego klubu.

Piotrkowscy seniorzy śpiewali dla Biało-Czerwonej

„Śpiewamy dla Biało- Czerwonej” –  pod taką nazwą w minioną sobotę (11.11) odbyły się  I Kutnowskie Spotkania Chóralne. Udział w imprezie wziął chór „Radość Życia”.

Piotrkowianin świętuje 20-lecie

„20 lat minęło jak jeden dzień” – Miejski Klub Sportowy Piotrkowianin świętuje w tym roku 20-lecie istnienia. Wielkie święto męskiego szczypiorniaka w naszym mieście już w najbliższy piątek (17.11).

Złota Wiktoria

Dziewięć złotych medali i cztery rekordy życiowe - to dorobek Wiktorii Guść podczas Otwartych Mistrzostw Województwa Małopolskiego, które w weekend (10-11.11) odbyły się w Oświęcimiu.