Dzisiaj: Poniedziałek 25 lipca 2016

Wyszukiwanie

F-16 gwiazdą czwartego Fly Festu

Za nami czwarta odsłona pikniku lotniczego Fly Fest. Przez dwa dni na płycie lotniska Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej tłumy zobaczyły fascynujące pokazy lotnicze oraz wystawy i prezentacje.

Jaskółczyn gościł w Żagubicy

Grupa Akrobatyczna „Fabryka Cudów” z Klubu Kultury w ramach wymiany kulturalnej przez kilka dni gościła w serbskiej Żagubicy, mieście partnerskim Piotrkowa Trybunalskiego. Artystom towarzyszyli radni: Mariusz Staszek i Szymon Miazek...

Przed nami Fly Fest

Już w najbliższy weekend (2-3.07) na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej odbędzie się Fly Fest 2016 – największy piknik lotniczy w centralnej Polsce.

Piknik Rodziców i Maluszków

Klub Mam w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na Piknik Rodziców i Maluszków, który w najbliższą niedzielę (26 czerwca) zaplanowano na placu zabaw przy Świetlicy "Bartek (ulica Norwida 4).

"Jaskółczyn" najlepszy w tańcu i...

W ubiegły weekend w Radoszycach odbyły się II Ogólnopolskie Spotkania Taneczne. Nasze miasto reprezentowały zespoły z Klubu Kultury „Jaskółczyn”. W trakcie imprezy przedstawiono 152 prezentacje w 7 kategoriach tanecznych z ...

Berło Królowej Jadwigi dla OEA

Uczestnicy warsztatów rękodzieła artystycznego z Klubu Seniora działającego przy Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zdobyli Berło Królowej Jadwigi – jedną z głównych nagród w VI Przeglądzie...

Walczyli o puchar Piotra Stępnia

Ponad 100 zawodników z 14 klubów wzięło udział w siedemnastym Międzynarodowym Turnieju Młodzików w Zapasach w Stylu Klasycznym o Puchar Wicemistrza Olimpijskiego Piotra Stępnia.

Podsumowanie ankiety o rewitalizacji

W maju mieszkańcy naszego miasta wypełniali ankietę dotyczącą procesu rewitalizacji miasta. Zapraszamy do zapoznania się z analizą ankiety przygotowaną przez Biuro Partnerstwa i Funduszy, które przeprowadzało badanie.

"Adiutanci Generała" polecą samolotem

Historie piotrkowskich bohaterów I i II wojny światowej, to temat gry miejskiej „Adiutanci Generała”, którą w miniony piątek (10.06) zorganizowało Centrum Informacji Turystycznej.

Rywalizowali o „Złotego Piotrka”

800 tancerzy z 52 zespołów zaprezentowało się podczas V Ogólnopolskiej Piotrkowskiej Panoramy Tanecznej o „Złotego Piotrka”. Impreza w minioną niedzielę odbyła się w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4.

Piotrkowianin Mistrzem Europy

Jakub Deląg, zawodnik Piotrkowskiego Klubu Biegacza Endorfina, zdobył tytuł Mistrza Europy w Nordic Walking na dystansie 10 km.

Najwięcej wiedzą o EURO2016

Blisko sześćdziesiąt osób wzięło udział w VI Piotrkowskim Konkursie Wiedzy o Sporcie. Rywalizację zorganizowano na piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.