Wyszukiwanie

35-lecie ZŻWP

15 sierpnia w całym kraju obchodziliśmy Święto Wojska Polskiego. Z tej okazji w piątek (12.08) swoje święto zorganizowali żołnierze kombatanci ze Związku Żołnierzy Wojska Polskiego oraz Związku Politycznie Represjonowanych Żołnierzy-G&oacut...

Święto Wojska Polskiego - fotoreportaż

Dziś, 15 sierpnia przypada 96. rocznica "Cudu nad Wisłą". Tego dnia obchodzimy również Święto Wojska Polskiego. Piotrkowianie oddali hołd bohaterom walk za wolną Polskę.

Złoto dla Jakuba Deląga

Jakub Deląg, piotrkowski Walker, ponownie został mistrzem Polski w Nordic Walking na dystansie 5 km. Jest to kolejne złoto na jego koncie.

Uczcimy bohaterów "Cudu nad Wisłą"

W najbliższy poniedziałek, 15 sierpnia obchodzić będziemy 96. rocznicę „Cudu nad Wisłą”. Punktualnie o godzinie 10.00 złożymy kwiaty dla uczczenia pamięci bohaterów Bitwy Warszawskiej.

Zwiedź lotnisko z CIT

„Skrzydlaty Piotrków” to tytuł kolejnej wycieczki po zakątkach Piotrkowa Trybunalskiego, którą organizuje Centrum Informacji Turystycznej. Tym razem celem wyprawy będzie lotnisko Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej.

F-16 gwiazdą czwartego Fly Festu

Za nami czwarta odsłona pikniku lotniczego Fly Fest. Przez dwa dni na płycie lotniska Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej tłumy zobaczyły fascynujące pokazy lotnicze oraz wystawy i prezentacje.

Jaskółczyn gościł w Żagubicy

Grupa Akrobatyczna „Fabryka Cudów” z Klubu Kultury w ramach wymiany kulturalnej przez kilka dni gościła w serbskiej Żagubicy, mieście partnerskim Piotrkowa Trybunalskiego. Artystom towarzyszyli radni: Mariusz Staszek i Szymon Miazek...

Przed nami Fly Fest

Już w najbliższy weekend (2-3.07) na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej odbędzie się Fly Fest 2016 – największy piknik lotniczy w centralnej Polsce.

Piknik Rodziców i Maluszków

Klub Mam w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na Piknik Rodziców i Maluszków, który w najbliższą niedzielę (26 czerwca) zaplanowano na placu zabaw przy Świetlicy "Bartek (ulica Norwida 4).

"Jaskółczyn" najlepszy w tańcu i...

W ubiegły weekend w Radoszycach odbyły się II Ogólnopolskie Spotkania Taneczne. Nasze miasto reprezentowały zespoły z Klubu Kultury „Jaskółczyn”. W trakcie imprezy przedstawiono 152 prezentacje w 7 kategoriach tanecznych z ...

Berło Królowej Jadwigi dla OEA

Uczestnicy warsztatów rękodzieła artystycznego z Klubu Seniora działającego przy Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zdobyli Berło Królowej Jadwigi – jedną z głównych nagród w VI Przeglądzie...

Walczyli o puchar Piotra Stępnia

Ponad 100 zawodników z 14 klubów wzięło udział w siedemnastym Międzynarodowym Turnieju Młodzików w Zapasach w Stylu Klasycznym o Puchar Wicemistrza Olimpijskiego Piotra Stępnia.