Wyszukiwanie

Będzie pierwsze zwycięstwo?

Nowy rok nie jest zbyt udany dla szczypiornistów MKS Piotrkowianin. Nasi zawodnicy przegrali wszystkie tegoroczne mecze w PGNiG Superlidze. Okazja do przełamania już w najbliższy weekend.

Piotrkowianka wicemistrzynią Polski

Aleksandra Nowakowska została wicemistrzynią Polski w skoku wzwyż. To największy sukces w dotychczasowej karierze młodej piotrkowianki.

Investor Club w Piotrkowie

W środę (22.02) odbędzie się inauguracyjne spotkanie Investor Club w Piotrkowie Trybunalskim. Początek o godz. 11.30 w budynku A piotrkowskiej filii UJK.

Piotrków zapasami stoi

Oczy całej zapaśniczej Polski zwrócone były wczoraj (25.01) na Piotrków Trybunalski. AKS Wrestling Team w znakomitym stylu wygrał kolejny mecz KLZ, a jednym z kibiców był Tzeno Tzenov, Prezydent Europejskiej Federacji Zapaśnicze...

Mamy osiedle 800-lecia

Osiedle powstające w rejonie ul. Broniewskiego i Wierzejskiej będzie nosiło nazwę „800-lecia Miasta Piotrkowa Trybunalskiego”. Tak zdecydowali radni podczas dzisiejszej (25.01) Sesji Rady Miasta.

Gladiatorzy wracają na maty

Po kilkutygodniowej przerwie wracają rozgrywki Krajowej Ligi Zapaśniczej. W najbliższą środę (25.01) liderzy tabeli z AKS Wrestling Team podejmą w hali Relax WKS Poznań Grunwald.

O tkaninie w ODA

„Tkanina jako forma kreacji artystycznej” to temat kolejnego spotkania Dyskusyjnego Klubu Sztuki, który organizowany jest w Ośrodku Działań Artystycznych.

Konkurs o rotmistrzu Pileckim

Ruszyła siódma edycja konkursu historycznego dla młodzieży ponadgimnazjalnej „Gloria Victis! Życie i działalność rotmistrza Witolda Pileckiego”. Zgłoszenia przyjmowane są do 17 lutego.

Wydarzyło się w 2016 roku

Za nami kolejny pracowity i interesujący rok. Przedstawiamy najważniejsze i najciekawsze wydarzenia minionych 12 miesięcy, które znalazły się na www.piotrkow.pl.

MSZ i Kancelaria Prezydenta w Piotrkowie

Grupa robocza złożona z pracowników Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych gościła wczoraj w Piotrkowie Trybunalskim.

XIV Memoriał im. Jana Kruza

W minioną niedzielę rozegrano XIV Memoriał im. Jana Kruza w Halowej Piłce Nożnej Klubów Abstynenckich. Organizatorem rywalizacji było Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „Pałacyk”.

Niech spełniają się życzenia…

…taki tytuł nosił bożonarodzeniowy taneczny spektakl, który w sobotę (10.12) odbył się w Szkole Podstawowej nr 12.