Wyszukiwanie

Turniej, piknik i wystawa na stadionie „Polonii”

Wygraną Mazovii Tomaszów zakończył się Międzynarodowy Turniej Piłkarski, który rozegrano w miniony weekend (11-12.05) na stadionie PKS „Polonia”. Sportowym emocjom towarzyszyły dodatkowe atrakcje.

Wystartował dwudniowy turniej niepodległościowy

Za nami pierwszy dzień Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej. Dziś (11.05) na murawie stadionu PKS „Polonia” rozegrał się turniej drużyn z piotrkowskich szkół. 

Turniej piłkarski z piknikiem na Polonii

11 i 12 maja na stadionie PKS „Polonia” odbędzie się druga edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej. Na przybyłych będzie czekało wiele atrakcji, w tym festyn z udziałem grup rekonstrukcyjnych.

Młode orły na orliku

Mobilna Akademia Młodych Orłów zawitała do Piotrkowa. Pierwszy trening odbył się w poniedziałek, 7 maja na orliku przy ul. Broniewskiego 5.

Murad Gadżijew wicemistrzem Europy

Magomedmurad Gadżijew został wicemistrzem Europy w zapasach w stylu wolnym w kategorii 70 kilogramów. Podczas turnieju w rosyjskim Kaspijsku, lepszy od zawodnika AKS MADEJ WRESTLING TEAM Piotrków Trybunalski był tylko przedstawiciel ...

Piotrcovia Cup 2018

Młodzi piłkarze z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Piotrcovia” zdobyli drugie miejsce w dziewiątej edycji Turnieju Piotrcovia Cup 2018. Zawody odbyły się w czwartek (3.05) na stadionie miejskim „Concordia”.

Światowy Dzień Tańca w MOK

Poetycko, muzycznie a przede wszystkim tanecznie było podczas obchodów Światowego Dnia Tańca, które w miniony piątek (27.04) odbyły się w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK.

„Jaskółczyn” nie schodzi z podium

24. Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne przyniosły kolejne nagrody piotrkowskim tancerkom z klubu „Jaskółczyn”. Zawody odbyły się w miniony weekend w Małogoszczy.

Trwają zapisy na półmaraton

22 czerwca ulicami naszego miasta przebiegnie IV Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur. Wciąż trwają zapisy na bieg.

"Jaskółczyn" znów na podium

Tancerki z piotrkowskiego klubu „Jaskółczyn” wytańczyły srebro i brąz podczas Ogólnopolskiego Turnieju Formacji Tanecznych. Zawody odbyły się w minioną sobotę (14.04) w Suchedniowie.

Piotrkowianie powalczą o Puchar Tymbarku

Aż sześć drużyn z Piotrkowa awansowało do finałów wojewódzkich (16-18.04) dziecięcego turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.  Młodzi piłkarze i piłkarki powalczą o występ na Stadionie Narodowy...

Program „Klub” wystartował

Nawet 15 tys. złotych mogą pozyskać kluby na swoją sportową działalność. Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło trzecią edycję programu „Klub”.