Wyszukiwanie

Przerwa w obradach

Po raz 23. spotkali się radni VII kadencji na obradach Rady Miasta. Na początku sesji w imieniu grupy radnych z klubu Prawa i Sprawiedliwości oraz klubu Razem dla Ziemi Piotrkowskiej radni Krzysztof Kozłowski oraz Tomasz Sokalski złoż...

Medale dla „Jaskółczyna”

Za nami Ogólnopolski Festiwal Tańca Dzieci i Młodzieży o „Złote Baletki”. Dwa medale z Opoczna przywieźli ze sobą tancerze z Klubu Kultury „Jaskóczyn”.

Seniorzy zaprezentowali wystawę

W miniony piątek (20.05) w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentowano VI doroczną wystawę plastyczną uczestników Klubu Seniora.

Muzyczny akcent Zamurowej

Muzyczna niespodzianka czekała na przechadzających się w niedzielę (22.05) po Starym Mieście. Na skrzyżowaniu ulic Zamurowej i Starowarszwskiej wystąpiły trzy kapele podwórkowe, które do naszego miasta przyjechały na ...

Mrozu i Dżem na Imieniny Piotrków

Mrozu i zespół Dżem to gwiazdy tegorocznych Imienin Piotrków. Święto miasta zaplanowano w weekend, 9-10 lipca.

OEA zaprasza na wystawę „Klubu Seniora”

W najbliższy piątek (20.05) w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK zaplanowano VI doroczną wystawę plastyczną uczestników Klubu Seniora.

Lotnicy w G5

„Historia polskiego lotnictwa wojskowego” – pod takim hasłem odbyło się wczoraj (12.05) spotkanie z pilotami różnych pokoleń. Organizatorem przedsięwzięcia było Gimnazjum nr 5.

Żacy będą się bawić

W tym tygodniu piotrkowscy studenci filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego będą bawić się na tradycyjnych Juwenaliach. Tegoroczne imprezy rozpoczną się w środę i potrwają do niedzieli.

Wyróżnienie dla "Trzeciaków"

Piotrkowscy artyści działający w „Klubie Seniora” Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK otrzymali kolejne wyróżnienie. Tym razem laur zdobył kabaret „Trzeciaki”.

„Jaskółczyn” nie schodzi z podium

Trzy miejsca na podium wytańczyli młodzi artyści z Klubu Kultury „Jaskółczyn” w dwóch festiwalach, które zorganizowano pod koniec kwietnia.

Prezydent apeluje w sprawie „ciszy nocnej”

Prezydent Krzysztof Chojniak wystosował apel do Ministra Środowiska oraz posłów ziemi piotrkowskiej o podjęcie inicjatywy ustawodawczej określającej definicję i standardy „ciszy nocnej”.

Miecugow w MBP

Grzegorz Miecugow, znany dziennikarz i prezenter telewizyjny będzie gościł w Piotrkowie Trybunalskim. Spotkanie, które odbędzie się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, zaplanowano  w czwartek (11.05) w Miejskiej Bibliotece Publicznej. ...