Jaskółczyn wytańczył medale

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
zdjęcie
Grad medali zdobyły tancerki z piotrkowskiego klubu Jaskółczyn podczas konkursu Tańca Solo i Duetów, który odbył się w Wolborzu.
W Dzień Dziecka w Wolborzu odbył się Konkurs Tańca Solo i Duetów. Udział w nim wzięli tancerze z Łodzi, Tomaszowa Maz, Opoczna , Wolborza i Piotrkowa Tryb. Konkurs odbywał się z podziałem na kategorie taneczne (jazz, modern, inne formy taneczne, disco-dance), wiekowe i stopień zaawansowania.
Świetnie podczas zawodów zaprezentował się piotrkowski klub „Jaskółczyn”. Tancerki zdobyły dziesięć złotych medali, osiem srebrnych i pięć brązowych.
Złote medale solo zdobyły: Martyna Sauermann lat 4, Madzia Lesiak, Agata Kaliszewska, Kornelia Wiernicka, Julia Gaj, Antonina Jarzębska, Kinga Klimczyk.
Złote medale w kategorii duety zdobyły: Nania Hanc i Kornelia Wiernicka, Zuzia Jarek i Julia, Kinga Klimczyk i Lena Trawińska.
Srebrne medale solo wytańczyły: Kornelia Gutman, Maja Wójcik, Anna Sawicka, Nela Kurp, Julia Kowalska, Alicja Trzaska, Natasza Czaplińska, Julia Głowacka.
Brązowe medale solo otrzymały: Justyna Sauermann, Maja Stępień, Julia Podlejska Marta Krasińska, Kornelia Kosmala.
Najmłodszą uczestniczką konkursu była tancerka z Jaskółczyna mająca 1 rok i 7 miesięcy.

Już w tę sobotę (8.06.) duety, soliści i mini formacja z Jaskółczyna będą walczyć w Pucharze Polski w Radzyminie, a Zespoły Taneczne „Perła” i „Perła 1” wystąpią na Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych w Mogielnicy.
← powrót