„Absolwencie, co dalej?”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
zdjęcie
„Absolwencie, co dalej?” – pod takim hasłem odbędzie się konferencja skierowana m.in. do absolwentów szkół, doradców zawodowych i kadry akademickiej. Spotkanie odbędzie się we wtorek (15.05) w auli Uniwersytetu Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie Trybunalskim.
Dróg kształcenia i rozwoju jest wiele, ale jak dokonać tego jedynego, właściwego wyboru? Wraz z nieuchronnie zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego każdy absolwent szkoły ponadgimnazjalnej czy wyższej staje przed takim dylematem. Konferencja pn. „Absolwencie, co dalej?” ma za zadanie rozwiać wątpliwości związane z dalszą drogą edukacji i kariery zawodowej oraz przedstawić współczesne trendy kształcenia.
Podczas spotkania zostaną poruszone przede wszystkim dwie główne kwestie: powiązanie kształcenia z potrzebami rynku pracy oraz formy wsparcia młodzieży, w rozwoju umiejętności i kompetencji związanych z potrzebami rynku pracy, przy współudziale instytucji. W programie konferencji znajduje się także panel warsztatowy „Absolwencie, co dalej ?”.

Spotkanie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych, w tym szczególnie do doradców zawodowych z instytucji związanych z rynkiem pracy oraz pracujących w placówkach oświatowych, kadry akademickiej, studentów i absolwentów szkół wyższych a takze uczniów i absolwentów szkół ponadgimnazjalnych i pomaturalnych.

Zainteresowanych zapraszamy do auli UJK Filii w Piotrkowie (budynek A) w najbliższy wtorek (15.05) w godzinach od 10.00 do 15.00.
Zgłoszenia przyjmuje Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Oddział w Piotrkowie Tryb. telefonicznie: 44 649 60 87 lub email: cizpt@wup.lodz.pl.
← powrót