Aerobik błyszczał we Włoszech

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 5 =
zdjęcie
Zespóły Taneczne „AEROBIK” z klubu „Jaskółczyn” wystąpiły na Międzynarodowym Festiwalu Talentów „Le Strade Della Musica” w Rzymie.
W festiwalu udział brały dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne oraz soliści i duety z podziałem na kategorie taneczne i wiekowe, a prezentacje konkursowe odbyły się w hali sportowej w Nettuno.

„Maxi Areobik” wytańczył pierwsze miejsce w kategorii Show Dance Art wiek 13-16 lat z choreografią „Rafa Oceanu”. Z kolei na drugim stopniu podium w kategorii Show Art Dance wiek 9-11 lat uplasował się „Aerobik”, który zaprezentował układ „Roztańczona Sowa z Piotrkowa”.
Bardzo dobrze  zaprezentowały się także solistki. Tosia Jarzębska wygrała kategorię Show Art Dance 10-12 lat, a Kinga Klimczyk oraz Natalia Szkudlarek w Etiudzie Art Dance wiek 14-16 lat wytańczyły trzecie miejsca.

Młodzi tancerze wzięli także udział w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez włoskich choreografów Aldo Ferraro, Angela Lupa, Simona Crivellone oraz Michael Valentini z Top Art Dance Academy.
Uczestnicy festiwalu mogli spędzić także czas w miasteczku wodnym Zoomarine z pokazem w delfinarium. W programie nie zabrakło też zwiedzania Rzymu: Coloseum, Forum Romanum, Pantheonu, Fonntanny di Trevi oraz Watykanu.

Koncert galowy festiwalu odbył się w jednej z najpiękniejszych sal koncertowych we Włoszech „Gran Teatro” w parku rozrywki Cinecitta World.
- Zebraliśmy gratulacje od konsultantów m.in. za współgranie poszczególnych komponentów występu, harmonię koncepcji i konsekwencję wykonania  oraz przygotowanie warsztatowe i doskonałą dyscyplinę – relacjonuje Magdalena Markiewicz, kierownik klubu kultury „Jaskółczyn”, która od lat przygotowuje do występów zespoły i solistów.
- Dziękuję wszystkim, którzy wsparli nas, abyśmy mogli wziąć udział w tym wydarzeniu. Dostaliśmy wsparcie od Miasta, Stowarzyszenia Talenciak, Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz rodzicom, którzy także partycypowali w kosztach – podkreśla Magdalena Markiewicz.
← powrót