Akademicka Noc Muzeów

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
zdjęcie
Uniwersytet Jana Kochanowskiego filia w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza w sobotę 19 maja na Akademicką Noc Muzeów.  W programie m.in. wykład dr Rafała Jaworskiego oraz warsztaty marcepanowe.
 
Kto jeszcze nie miał okazji uczestniczyć w słodkich warsztatach z Królem Zygmuntem ma ku temu świetną okazję. W najbliższą sobotę (19.05) podczas piotrkowskiej odsłony Akademickiej Nocy Muzeów odbędą się warsztaty marcepanowe, które poprzedzi wykład  dr Rafała Jaworskiego „O pożytkach płynących z kolekcjonowania starej piotrkowskiej fotografii”.Początek o godz.18.30 przy ul. Grodzkiej 1.

Z kolei dzień wcześniej (18.05), odbędą się piątkowe  „Warsztaty Historyczne do końca wierni ... Martyrologia Policji Państwowej na Wschodzie” współorganizowane przez Stowarzyszenie „Rodzina Policyjna 1939 r.” Nad  wydarzeniem patronat objął Komendant Wojewódzkiego Policji w Łodzi oraz Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Zajęcia odbędą się na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie Trybunalskim godzinach 10.00 – 14.00 w budynku B (sala nr 14).
 
← powrót