Aleksandra Olczyk wystąpi w Piotrkowie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 1 =
zdjęcie
Już jutro (14.07) na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury pojawi się światowej sławy sopranistka, Aleksandra Olczyk. Występ zatytułowany „Wspomnienie” zainauguruje cykl letnich „Koncertów na trakcie”.
 
Występ piotrkowskiej sopranistki rozpocznie cykl „Koncertów na trakcie”, które są jednym z elementów obchodów 800-lecia miasta. Artystka podczas występu w Piotrkowie zaśpiewa arie operowe, operetkowe i musicalowe przy akompaniamencie Michała Goławskiego.
Aleksandra Olczyk ukończyła II Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie i jest absolwentką Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie śpiewu Magdaleny Krzyńskiej. Aktualnie doskonali swoje umiejętności u prof. Heleny Łazarskiej w Wiedniu. Jest laureatką szeregu nagród na konkursach wokalnych na całym świecie a jej śpiew podziwiali w Watykanie Jan Paweł II i Benedykt XVI.

Po koncercie odbędzie się spotkanie z artystką, pedagogiem i opiekunem chóru II Liceum Ogólnokształcącego - Renatą Tomą, będącą zarazem nauczycielką i wychowawczynią Aleksandry Olczyk. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00 w sali widowiskowej MOK.
Wstęp za okazaniem wejściówek, dostępnych w MOK.
 Szczegóły na  plakacie poniżej.
Współorganizatorem koncertów jest Muzeum Historii Polski. Projekt sfinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Patronat Honorowy nad obchodami 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego objął I Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. dr hab. Piotr Gliński.
← powrót