Dzisiaj: Poniedziałek 20 maja 2019

Andrzejki u seniorów

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 1 =
zdjęcie
Artystycznie, radośnie, z pomysłem i co najważniejsze z wróżbami, bez których nie mogłyby obejść się żadne Andrzejki - tak było podczas spotkania w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK, które odbyło się pod hasłem "Andrzejkowe Tradycje Według Seniorów".
O przygotowanie tego wieczoru zadbali seniorzy z warsztatów plastycznych, wokalnych i tanecznych, które na co dzień odbywają się w OEA MOK. Były i występy wokalne w wykonaniu zespołu "Senior Ewki", były i tańce, w tym także nauka królującej obecnie na parkietach "Belgijki".

- Do wspólnej zabawy chętnie przyłączyli się wszyscy uczestnicy andrzejkowego wieczoru, bo przecież o dobrą zabawę chodziło tu przede wszystkim - relacjonują Elżbieta Abratkiewicz, Czesława Kasprzak i Martyna Mowczan - instruktorzy OEA MOK, pod okiem których trwały przygotowania do wieczoru.
Andrzejkowe spotkanie to przede wszystkim wróżby, a te serwowały panie z warsztatów plastycznych. Każdy mógł dowiedzieć się, co go czeka w najbliższej przyszłości, a wróżono z wszystkiego: karteczek, kostki do gry, cukierków no i oczywiście lanego wosku. "Andrzejkowe Tradycje Według Seniorów" w OEA MOK upłynęły przede wszystkim pod znakiem wesołej zabawy i tańca.
← powrót