Artystyczne ferie z MOK

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =
zdjęcie
Bal karnawałowy oficjalnie zakończył ferie z Miejskim Ośrodkiem Kultury. Przez dwa tygodnie dzieci nie tylko dobrze się bawiły, ale przede wszystkim artystycznie rozwijały.
Dwutygodniowe ferie zimowe już za nami. Mimo iż zimowa aura w tym roku  nie była łaskawa dla dzieciaków i nie podarowała im nawet odrobiny śniegu, to o ciekawe ferie jak co roku zadbał Miejski Ośrodek Kultury.
- Jak zawsze było artystycznie,  kreatywnie i z pomysłem. Wesołą zabawę i ciekawe zajęcia zapewniły dzieciom świetlice artystyczne: „Przygoda”, „Puchatek”, „Bajka” oraz „Uśmiech”. Artystycznie było także podczas licznych warsztatów odbywających się Ośrodku Edukacji Artystycznej – opowiadają pracownicy MOK.
 
Pod okiem instruktorów dzieciaki rozwijały swoje pasje i zainteresowania. Ciekawe przygody przeżywały także z bohaterami filmów, których projekcje odbywały się w każdą środę.
W świat teatru przenosili dzieci  aktorzy z teatru „ Promyk” z Poznania i „Pacuś” z Łodzi. Nie zabrakło także wycieczki edukacyjnej. Podczas spaceru po Nadpilicznych Parkach Krajobrazowych w Moszczenicy mali ekolodzy z lornetkami w dłoniach obserwowali żyjące tam ptactwo i zwierzęta, a ciepłe kiełbaski przy ognisku wywołały uśmiechy na dziecięcych buziach.
 
Ferie z MOK zakończył bal karnawałowy. Były oczywiście stroje karnawałowe i przebrania, które powstawały  podczas zajęć na świetlicach. Dziecięca pomysłowość została oczywiście nagrodzona. Wybór króla i królowej balu zakończył taneczną zabawę.
- Mamy nadzieję, że miłe wspomnienia  z ferii, na długo będą jeszcze umilały dzieciakom czas szkolnych trudów. Już dziś zapraszamy naszych podopiecznych do spędzenia z nami wakacji – podsumowują pracownicy MOK.
← powrót