Atrakcyjne wakacje z MOK-iem

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =
zdjęcie
Kolejny tydzień wakacyjnych zajęć w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK przyniósł dzieciom wiele atrakcji i zabawy. Był seans filmowy, przedstawienie teatralne, a także wycieczka.
Pod okiem instruktorów dzieci rozwijały swoje taneczne, muzyczne, plastyczne i fotograficzne pasje. Było także spotkanie z teatrem, na które zabrał dzieci łódzki Teatr Pacuś. Niezwykłą baśń o miłości i tęsknocie dzieci obejrzały podczas środowego seansu filmowego pt.: „Dzień czekolady”.

Tydzień jak zawsze podsumowała wycieczka do planetarium EC1 w Łodzi.
- Niezapomnianych chwil dostarczył sam Karol Darwin, który zabrał dzieci w niesamowitą podróż inspirowaną życiem przyrodnika – mówią pracownicy OEA MOK. - Po obejrzeniu tego seansu już nikt nie miał wątpliwości, jak powstają nowe gatunki roślin i zwierząt, a wszystko to z wykorzystaniem najnowszych technologii, w najwyższym standardzie.
Ciekawostką dla dzieci był nie tylko sam temat filmu, ale przede wszystkim sposób jego prezentacji. Film wyświetlany był na okrągłej kopule, przez co widz ma wrażenie, że obraz otacza go z każdej niemal strony.
← powrót