Bibliotekarz na miarę

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
zdjęcie
Projekt "Bibliotekarz na miarę" – pod tą nazwą kryje się cykl szkoleń dla pracowników bibliotek publicznych. Obejmuje on 9 szkoleń, które zostaną przeprowadzone w Piotrkowie Trybunalskim i w Aleksandrowie od 1 czerwca do 28 listopada br.
Szkolenia przeznaczone są dla bibliotekarzy z MBP w Piotrkowie Trybunalskim oraz z bibliotek powiatu piotrkowskiego. Uczestniczyć w nich będzie ok. 200 osób. Celem projektu jest doskonalenie umiejętności zawodowych bibliotekarzy w dobie zmieniających się potrzeb użytkowników bibliotek, spowodowanych zmianami społecznymi i technologicznymi.
- Realizacja zadań zawartych w projekcie pomoże bibliotekarzom w lepszym wykorzystaniu w swojej pracy narzędzi cyfrowych oraz innych zdobyczy technologicznych, jak również przybliży metody poznawania potrzeb czytelników – o zaletach programu mówią organizatorzy, mając nadzieję że to przełoży się w dalszej kolejności na wzrost czytelnictwa.

W ramach szkoleń pracownicy książnicy uzupełnią także swoje kwalifikacje zawodowe w zakresie katalogowania z zastosowaniem deskryptorów.
Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
← powrót