Dzisiaj: Poniedziałek 30 marca 2020

Bliskie krajobrazy na fotografii

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =
zdjęcie
„Bliżej niż myślisz” to wystawa fotografii Roberta Michalika, której wernisaż odbył się wczoraj (27.02) w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Słowackiego 13.
Prezentowana ekspozycja to zbiór zdjęć pokazujących fotografię krajobrazową. Fotografik zabiera publiczność w bajkowy niemal świat widziany okiem aparatu, bo takie właśnie są zdjęcia prezentowane na wystawie. Czasami aż trudno uwierzyć, że takie bajkowe krajobrazy znajdują się w naszej okolicy, stąd też i tytuł wystawy –„Bliżej niż myślisz”. Jak się okazuje, nie trzeba wybierać się w dalekie podróże, aby nacieszyć oko tak wspaniałymi widokami.

Na ekspozycję składa się kilkanaście wielkoformatowych zdjęć. Znajdziemy tu kolorowe obrazy, ale także zdjęcia zachowane w bieli, czerni i szarości. Robert Michalik zawodowo zajmuje się grafiką komputerową, a fotografia jest jego pasją od kilku lat. Wszystko zaczęło się od makrofotografii i fotografii krajobrazowej, i jak widać to zauroczenie krajobrazem trwa do dziś. W swoim dorobku ma kilka wystaw indywidualnych i zbiorowych.
Wystawę można oglądać do 11 marca, w godz. od 9.00 do 18.00 w OEA MOK, ul. Słowackiego 13 w Piotrkowie Trybunalskim.
← powrót