Dzisiaj: Poniedziałek 20 maja 2019

„Budowlanka” w finale „Junkers”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 8 =
zdjęcie
Pięciu uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie zostało laureatami IV edycji ogólnopolskiego programu „Junkers szkoli”. Finał konkursu odbył się w Warszawie.
Celem programu „Junkers szkoli” jest poszerzenie wiedzy uczniów i nauczycieli z zakresu nowoczesnych urządzeń i systemów grzewczych.  Podczas gali finałowej nagrodzono 15 laureatów, którzy wykazali się bardzo dobrą znajomością tej materii. Pośród nich znalazło się aż pięciu uczniów piotrkowskiej „Budowlanki”.

Pierwsze miejsce zajęli Adam Rybiński oraz Katarzyna Banaszczyk. Na drugim miejscu uplasowali się Adam Ślusarczyk i Przemysław Świątkowski. Z kolei laureatką trzeciego miejsca została Oliwia Górska.
 
Wszyscy laureaci otrzymali elektronarzędzia marki Bosch,  a pięcioro najlepszych uczniów otrzymało voucher na kurs i egzamin dający uprawnienia gazowe i elektryczne w zakresie eksploatacji instalacji grzewczych.
W ramach programu firma Junkers-Bosch szkoli również nauczycieli, którzy następnie przekazują wiedzę  uczniom z zakresu techniki kondensacyjnej, kolektorów słonecznych  i pomp ciepła. Po szkoleniu uczniowie zdają testy on-line.
← powrót