Dzisiaj: Poniedziałek 25 marca 2019

„Debiut” podopiecznych OEA MOK

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =
zdjęcie
„Debiut” to tytuł wystawy, na którą składają się prace uczestników warsztatów fotograficznych Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie. Wernisaż prac odbył się w minioną niedzielę (4.11) w Galerii „Śnieżne Krużganki”.
Iza Marosek, Michał Borowski, Mateusz Gliszczyński i Sebastian Jaśkiewicz to bohaterowie wystawy fotografii pt. ”Debiut”. Młodzi fotografowie amatorzy, to uczestnicy warsztatów fotograficznych, które odbywają się Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. To właśnie tam pod czujnym okiem instruktora warsztatów Dariusza Śmigielskiego rozwijają swój talent i doskonalą fotograficzny warsztat. W ciągu kilku ostatnich lat prezentowali swoje prace na licznych piotrkowskich konkursach, nierzadko zdobywając nagrody i wyróżnienia.
„Debiut” to przede wszystkim  ekspozycja różnorodna, gdzie młodzi fotograficy prezentują zdjęcia, na których zobaczymy to, co  najbliższe ich sercu i to co w danym momencie ich najbardziej pasjonuje. Tak więc zachwycimy się portretami, niepowtarzalnymi krajobrazami, unikatową architekturą, a także fotografią sportową.
Wystawa  młodych fotografików prezentowana będzie do 28 listopada br.
 
← powrót