Dzisiaj: Wtorek 23 kwietnia 2019

Festyn z dzielnymi strażakami

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 2 =
zdjęcie
Gry, konkursy, zabawy na „dmuchańcach” oraz ochłoda przy kurtynie wodnej – tak wyglądał kolejny tegoroczny Rodzinny Festyn Plenerowy.
Wczoraj (9.08.) kolorowe miasteczko odwiedziły całe rodziny, na które czekało wiele atrakcji przygotowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Ośrodek Kultury.
Podczas festynu konkursy i zabawy prowadzone były pod hasłem „Dzielny strażak”, w związku z czym nie obyło się bez wizyty przedstawicieli piotrkowskiej straży pożarnej. Przygotowali oni wiele atrakcji dla dzieci takich, jak zwiedzanie wozu strażackiego, czy rodzinne konkursy sprawnościowe. Największą uciechę uczestnikom zabawy sprawiła jednak wodna kurtyna, która dała ochłodę w to upalne popołudnie.
Ciekawym punktem festynu był także konkurs plastyczny pt. „Dzielny strażak”, w trakcie którego powstało bardzo wiele prac. Autorzy dziesięciu najładniejszych prac otrzymali z rąk wiceprezydenta Andrzeja Kacperka nagrody.
Oczywiście nie mogło też zabraknąć dmuchańców, malowania buzi oraz słodkości rozdawanych przez „ciocię cukierkową”.
Oprócz Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Piotrkowie, o atrakcje zadbali także: Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Miejska Komenda Policji i Straż Miejska.
← powrót