Islandzka wyprawa w OEA

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =
zdjęcie
Swoją przygodę życia na Islandii przeżył Martin Walsh, a wszystko to udokumentował Tomasz Lenarczyk. Efekt końcowy to wystawa fotografii pt. "Pod wiatr – islandzka wyprawa...", której wernisaż odbył się w minionym tygodniu w  Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
40 dni spędzonych w zimnym, surowym klimacie, z czego 30 dni na rowerze, łącznie przejechanych 1500 kilometrów - to liczby, w których zamyka się islandzka wyprawa Martina Walsha, o której opowiadał podczas czwartkowego (28.06) spotkania. Wyprawę udokumentował fotograf Tomasz Lenarczyk, a efektami swoich prac podzielił się z publicznością podczas wernisażu.

"Pod wiatr – islandzka wyprawa... " to wystawa, która nie tylko ukazuje  zimowy krajobraz islandzkich przestrzeni. To także opowieść o zmierzeniu się człowieka z naturą, która od zawsze ustala rytm naszego życia i niejednokrotnie przypomina nam gdzie jest nasze miejsce. Tak właśnie było podczas wyprawy Martina Walsha, który nie jeden raz czuł się pokonany przez przyrodę.

Wernisaż wzbogacony był pokazami filmów, które powstały podczas wyprawy, a całość spotkania obaj panowie uświetniali swoimi opowieściami i wspomnieniami z wyprawy.
Wystawę będzie można oglądać w siedzibie OEA MOK (ul. Słowackiego 13) do 16 lipca br., od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00.
← powrót