„Jaskółczyn" - Piotrkowska Kuźnia Talentów

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
zdjęcie
Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Tańca w Pabianicach to udane występy nie tylko solistek, ale także zespołów taneczno-akrobatycznych piotrkowskiego Klubu Kultury „Jaskółczyn”.
W zeszłym tygodniu pisaliśmy o niezwykle uzdolnionych solistkach z „Jaskółczyna”, których występy podczas 15. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Tańca w Pabianicach zaowocowały najwyższymi miejscami na podium. Wrześniowy turniej był równie udany dla ich koleżanek z zespołów taneczno – akrobatycznych, które powróciły z turnieju z kolejnymi zwycięstwami.

- Nasze zespoły zostały docenione przez jury za technikę, rozwiązania choreograficzne, kostiumy i przekaz artystyczny – nie kryje dumy ze swoich podopiecznych Magdalena Markiewicz, instruktor i choreograf.

Zespół "AEROBIK" zdobył podwójnie drugie miejsce na podium: w kategorii taniec współczesny - show dance do 11 lat za układ "Roztańczona Sowa z Piotrkowa" oraz w kategorii Disco –Dance. Z kolei zespół "PERŁA" choreografią "Nitka za nitką.." wytańczył III miejsce.
Równie świetnie poszło tancerkom z grupy " MAXI - AEROBIK" w kategorii 12-15 lat -  taniec współczesny, które uplasowały się na drugim miejscu za układ „Rafa Oceanu”.
← powrót