Jazzowy wieczór w Skyy Pub

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =
zdjęcie
Przed nami kolejny koncert siódmego sezonu Old Town Jazz. W piątek (7.07) na letniej scenie Skyy Pub wystąpi Ilona Damięcka Trio.
Podczas występu pianistka zaprezentuje kompozycje z pierwszej autorskiej płyty, ulubione standardy, jak i nowości, które znajdą się w najnowszym projekcie artrystki. U jej boku zagrają Paweł Urowski (kontrabas) oraz Roman Ślefarski (perkusja).

Ilona Damięcka to pianistka, kompozytorka i wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej – Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Przez okres dwóch lat współpracowała z saksofonistą Januszem Muniakiem, od którego uczyła się pracy w zespole. Uczestniczka warsztatów jazzowych w Puławach i Chodzieży, gdzie wykładali tacy pianiści jak: Kuba Stankiewicz, Artur Dutkiewicz, Wojciech Niedziela, Bogdan Hołownia.
Laureatka Konkursu Kompozytorskiego im. Krzysztofa Komedy w Słupsku w 1999 roku – III nagroda za utwór „Bossa For Bosa” do tekstu Andrzeja Schmidta. Artystka na swoim koncie ma współpracę z czołówką  polskich muzyków jazzowych.
Start o godz. 20.00. Wstęp wolny. W przypadku niesprzyjającej pogody koncert odbędzie się wewnątrz lokalu.
← powrót