Dzisiaj: Poniedziałek 20 maja 2019

Kamperem przez Norwegię

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
zdjęcie
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Witoldem Stawskim „Białe noce w kamperze”. Spotkanie odbędzie się 6 grudnia o godz. 17:00 w czytelni dla dorosłych MBP (ul. Jerozolimska 29).
Witold Stawski urodził się i mieszka w Piotrkowie. Z wykształcenia ekonomista, z powołania muzyk, fotograf, poeta, prozaik i podróżnik.
Pierwsze kroki w edukacji muzycznej postawił w wieku sześciu lat. W dorosłym już życiu został członkiem Kapeli Podwórkowej „Fakiry”. Prowadził festiwal muzyczno-turystyczny dla młodzieży „Nocne Śpiewanie”. Współtworzył grupę poetycko-muzyczną „Przeznaczenie”.

Z zamiłowania podróżnik, odwiedził ponad 50 krajów i zaraża swoją pasją innych. Organizuje wspólne wyprawy, a jego relacje z podróży publikowane są w prasie. Podsumowaniem jednej z wypraw jest książka „Szukając siebie w Andach”. Autor 4 tomików poezji, twórca utworów satyrycznych, kilkukrotny laureat Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego o "Rubinową Hortensję".
Pasjonat fotografii, pisemne relacje z podróży dopełnia zdjęciami, publikowanymi  w czasopismach i prasie codziennej.  Jest autorem kilkunastu wystaw prezentowanych w całej Polsce.
← powrót