Miecznikowski zaśpiewa w Piotrkowie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 8 =
zdjęcie
Maciej Miecznikowski w najbliższą sobotę (12.01) wystąpi w Piotrkowie Trybunalskim. Charakterystycznego wokalistę będzie można posłuchać w Kościele Akademickimi Panien Dominikanek.
Maciej Miecznikowski w naszym mieście zaprezentuje bożonarodzeniowy repertuar. Jego koncerty świąteczne są przepełnione radością, ciepłem, żartem i refleksją.  
- To spotkania muzyczne, podczas których publiczność nie tylko słucha. Wspólne śpiewanie jednoczy ludzi, a w Święta Bożego Narodzenia ma to szczególne znaczenie. Podobnie jak rozmowa, wymiana doświadczeń, opowieści i wspomnienia. To wszystko za każdym razem składa się na niezapomniany występ – zaprasza ks. Mariusz Jersak, Rektor Kościoła Akademickiego.

W programie koncertu znajdują się najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, akustyczne wersje przebojów z oratoriów „Tryptyk Świętokrzyski” i „Siedem Pieśni Marii” oraz znane utwory świąteczne, zimowe i liryczne. W aranżacjach nieco uwspółcześnionych, bogatych, ciekawych, przyjaznych, przy żywym akompaniamencie gitary i akordeonu.

Koncert rozpocznie się o godz. 16:00. Wstęp wolny.
← powrót