Multimedialny konkurs dla szkół

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
zdjęcie
Rusza  konkurs  na prezentację multimedialną „Młodzież z łódzkiego promuje nowe technologie”. Udział mogą wziąć w nim uczniowie z terenu województwa łódzkiego w wieku 9-15 lat.
Celem konkursu jest popularyzowanie idei społeczeństwa informacyjnego i nowych technologii wśród dzieci i młodzieży a także rozwijanie ich zainteresowań informatycznych.
- Prezentacje mogą  przygotować 3-osobowe zespoły uczniów pod nadzorem nauczyciela. Jedna szkoła może zgłosić tylko jedną prezentację - informują pracownicy UM WŁ i dodają.
- Sześć najlepszych drużyn w nagrodę weźmie udział w 5-dniowych warsztatach KODO Łódzkie 2017, które będą miały miejsce w sierpniu. Warsztaty obejmować będą m.in. zajęcia z zakresu podstaw programowania, grafiki komputerowej, tworzenia stron internetowych oraz  gier i aplikacji mobilnych.

Ponadto najlepsze prezentacje opublikowane zostaną na portalu  www.lodzkie.pl,  www.si.lodzkie.pl  oraz na profilu  Województwa Łódzkiego na Facebooku. Prezentacje konkursowe należy dostarczyć osobiście lub przesłać drogą pocztową do Urzędu Marszałkowskiego WŁ w terminie do 16 maja do godz. 16.00.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem i załącznikami znajdują się TUTAJ.
Organizatorem konkursu jest Departament Cyfryzacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Załączniki artykułu

regulamin (Pobrań: 58)
← powrót