Piękno ziemi łódzkiej w obiektywie - konkurs

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =
zdjęcie
Do 31 sierpnia można wysyłać zdjęcia na konkurs "Piękno ziemi łódzkiej w obiektywie". Każdy może zgłosić nie więcej niż 6 prac.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pn. "Piękno ziemi łódzkiej w obiektywie". Celem wydarzenia jest zachęcenie uczestników do poznania i zagłębienia się w piękno natury naszego województwa.

Przedmiotem konkursu jest wybór i nagrodzenie zdjęć wykonanych na terenie województwa łódzkiego, które zostaną wykorzystane w promocji oraz zaprezentowane w czasie wystawy pokonkursowej. Technika jest dowolna. Każde zdjęcie powinno być wywołane w formacie nie mniejszym niż 21x30 cm i przekazane z opisem na płycie CD. Autor może nadesłać nie więcej niż 6 prac. Zgłoszenia można przesyłać do 31 sierpnia.

Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie www.biblioteka.piotrkow.pl.

Konkurs realizowany jest dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na zadanie „Bliżej natury - edukacja ekologiczna dla Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego”.

← powrót