"Podwieczorek" z Moniką Kuszyńską

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
zdjęcie
Monika Kuszyńska, była wokalistka zespołu Varius Manx, będzie kolejnym gościem „Podwieczorku z gwiazdą”, organizowanego w Centrum Idei „Ku Demokracji”. Artystka zawita do naszego miasta w czwartek (17.05).
Monika Kuszyńska - polska piosenkarka i autorka tekstów, znana publiczności głównie jako wokalistka zespołu Varius Manx w latach 2000–2010 oraz reprezentantka Polski w 60. Konkursie Piosenki Eurowizji. Piosenkarka podczas wizyty w Piotrkowie opowie o kulisach kariery, wypadku i odzyskiwaniu nadziei. Spotkanie z gwiazdą poprowadzi znany z łódzkiej telewizji, dziennikarz muzyczny – Leszek Bonar.

Artystka zaczynała karierę w zespole Farenheit. Podczas nagrywania piosenki została dostrzeżona przez Roberta Jansona. Pod koniec 2000 roku została wokalistką jego zespołu, zastępując w tej roli Kasię Stankiewicz.
28 maja 2006, wraz z członkami zespołu Varius Manx, miała poważny wypadek samochodow, w skutego którego pozostała sparaliżowana od pasa w dół i porusza się na wózku inwalidzkim. W maju 2015 roku w Wiedniu artystka wystąpiła w finale konkursu Eurowizja z piosenką „In The Name of Love". Została ambasadorem zorganizowanych w Krakowie Światowych Dni Młodzieży 2016.

Początek spotkania o godzinie 19:00, na dziedzińcu CIkD. Wstęp wolny. Wejście od pl. Kościuszki.
← powrót