„Poezja kobiecości” w OEA

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =
zdjęcie
„Poezja kobiecości” to tytuł najnowszej wystawy, którą można oglądać w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Wernisaż wystawy prac Tomasza Lenarczyka odbył się w minionym tygodniu.
Uroczystość była połączona z promocją pierwszego tomiku poezji „Powroty” autorstwa piotrkowianki Ewy Grzywacz.
Najnowsza wystawa Tomasza Lenarczyka była już trzecią ekspozycją prezentującą kobiece portrety, bo to właśnie portret obok fotografii reportażowej głównie pasjonuje fotografa.

Wielkoformatowe zdjęcia, ukazujące piękne i tajemnicze oblicze modelek, głównie zachowane są w kolorystyce czerni, bieli i szarości, ale pojawiają się także delikatne, pastelowe kolory.
Tajemniczości samej wystawie dodawał także fakt, iż na początku spotkania zdjęcia przysłonięte były arkuszami, na których znajdowały się fragmenty poezji Ewy Grzywacz.

Podczas spotkania artyści opowiadali także o swoich pasjach, inspiracjach i swojej twórczości. Dopełnieniem wystawy była prezentacja wybranych wierszy młodej poetki. Nie zabrakło także niespodzianki dla publiczności, którą były: tomik poezji Ewy Grzywacz oraz sesja fotograficzna w studiu LenArt Tomasza Lenarczyka.

Wystawa prezentowana będzie w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK (ul. Słowackiego 13) do 6 marca 2018 roku.
← powrót