Półmetek wakacji z OEA za nami

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
zdjęcie
Wycieczki, zajęcia artystyczne, projekcje filmowe oraz zawody sportowe – to część atrakcji, z jakich korzystają młodzi piotrkowianie spędzający wakacje z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK. Za nami półmetek wakacji z OEA.

To co miłe i ciekawe mija szybko i niepostrzeżenie. Tak jest właśnie z wakacjami, a że kanikuła z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK są ciekawe i zaskakujące, to właśnie nie wiadomo kiedy, dotarliśmy już do ich półmetku.

Dzieci z czterech świetlic artystycznych MOK: „Przygoda”, Bajka”, „Uśmiech”, i „Puchatek” uczestniczyły w specjalnie przygotowanych atrakcjach. Na warsztatach prowadzonych przez instruktorów OEA uczestnicy mogli poznać nowe techniki malarskie, spróbować swoich sił za obiektywem aparatu fotograficznego, szlifować swój talent wokalny, poczuć się jak prawdziwy rycerz czy wreszcie poznać tajniki tańca współczesnego.
O edukację teatralną w każdy wtorek dbały Teatry: „Psikus”, „Malutki” i „Pacuś” z Łodzi oraz Agencja Artystyczna „Bajlandia” z Warszawy. Środy zarezerwowane były na projekcje filmowe w Kinie Helios, gdzie mogliśmy zobaczyć „7 krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę”, „Baranek Shaun”, miś „Paddington”. Przekonaliśmy się również, że „Wakacje Mikołajka” to nie sielanka.
- Pamiętamy także, że w zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego też dzieci uczestniczyły w zajęciach na kortach tenisowych i doskonaliły swoje umiejętności pływackie na basenie. Wiele radości sprawiały dzieciom także cotygodniowe wyjścia do bajkolandu - opisują instruktorzy OEA i dodają.
- Podsumowaniem całotygodniowych zabaw były piątkowe wycieczki. Dzieci zwiedziły zielony i egzotyczny świat Arboretum SGGW w Rogowie, przekonały się, że dinozaury nadal żyją w Parku Jurajsko-Botanicznym w Kołacinku, a jak powstaje film, mogły przekonać się w Muzeum Kinematografii w Łodzi – opowiadają instruktorzy MOK i dodają że przed dzieciakami kolejny równie obfitujący w liczne atrakcje miesiąc wakacji.

← powrót