Dzisiaj: Poniedziałek 24 czerwca 2019

„Portret z charakterem” w OEA MOK

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =
zdjęcie
„Portret z charakterem” to tytuł wystawy fotografii autorstwa Roberta Michalika. Wernisaż wystawy odbył się w minionym tygodniu w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Prezentowana ekspozycja to zbiór kilkunastu zdjęć ukazujących piękne, kobiece oblicze. Fotografie prezentowane na wystawie to przede wszystkim kobiece portrety przedstawione  głównie  w czerni, bieli i szarości. Odrobina koloru, która pojawia się na niektórych zdjęciach jest stonowana i stanowi tylko niewielki akcent.
Taki wybór tematu wystawy nie jest przypadkowy. Po pierwsze właśnie portret i zdjęcia sensualne to rodzaj fotografii, które obecnie sprawiają fotografikowi najwięcej radości, a po drugie wystawa ta jest prezentem i ukłonem w stronę kobiet z okazji ich święta.

Robert Michalik zawodowo od 30 lat zajmuje się grafiką komputerową, a fotografią pasjonuje się od kilku lat. Swoją przygodę z obiektywem rozpoczynał od makrofotografii i fotografii krajobrazu. Ma na swoim koncie kilka wystaw zbiorowych i indywidualnych.
Fotografia jest pasją, która daje mu nie tylko zadowolenie i możliwość samorealizacji ale także jak mówi sam fotografik ma nadzieję, że  jego prace zmotywują innych miłośników tego fascynującego hobby do działania.
← powrót