Święto Niepodległości w TePeeSie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 3 =
zdjęcie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 wzaprasza do wspólnego świętowania 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wspólne odśpiewanie hymnu odbędzie się w jutro (9.11) na boisku szkolnym.
- Serdecznie zapraszamy sympatyków Tepeesu  do wspólnego uczczenia setnej  rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Pragniemy zachęcić do wspólnego odśpiewania hymnu o godzinie 11.11 oraz do śpiewania pieśni patriotycznych, które towarzyszyły Polakom podczas walki o upragnioną wolność – zachęca Bogusław Łukaszewski, dyrektor ZSP nr 1.

Uroczystość rozpocznie się o godz. 11.11 od wspólnego odśpiewania hymnu oraz pieśni patriotycznych pod przewodnictwem chóru. Następnie nastąpi odczytanie życzeń przygotowanych przez uczniów dla Niepodległej oraz zamieszczenie  ich w Kapsule  Czasu. Na przybyłych będą czekały również takie atrakcje jak malowania na folii, patriotyczne planszówki oraz ciepły poczęstunku w postaci grilla.

Z kolei w dniach od 9–11 listopada po zmroku, na nowej elewacji budynku, będzie można oglądać niecodzienną patriotyczną iluminację akcentującą 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Iluminacja zostanie włączona w piątek o godz. 18:00.

 
← powrót