Taneczna niedziela w Piotrkowie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =
zdjęcie
Za nami ósma edycja Piotrkowskiej Panoramy Tanecznej o „Złotego Piotrka”. W zawodach rywalizowali najlepsi młodzi tancerze z całej Polski.
W minioną niedzielę hala sportowa ZSP nr 4 zamieniła się w parkiet taneczny, na którym wystąpiło ponad 800 tancerzy z całej Polski. Zwodnicy przyjechali m.in.: z Grodziska Mazowieckiego, Kutna, Morawicy, Bydgoszczy, Radomska, Starachowic, Kielc, Suchedniowa, Warszawy, Bełchatowa i Piotrkowa Trybunalskiego. 
Jury w składzie Marta Czyż, Anna Drzonek i Zdzisław Miękus bacznie przyglądali się wszystkim prezentacjom i przyznali nagrody oraz wyróżnienia. Oprócz nagród finansowych niemalże wszyscy tancerze otrzymali pamiątkowe puchary i medale.
W tym roku Grand Prix całej imprezy zdobył zespół BRAX V z Bydgoszczy. Świetnie zaprezentowały się także piotrkowskie zespoły reprezentujące Klub Kultury Jaskółczyn, które w swoich kategoriach zdobyły najwyższe laury. Lista laureatów w załączniku poniżej.

Organizatorami imprezy byli: Klub Kultury „Jaskółczyn” PSM, Miejski Ośrodek Kultur oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4.
 
Foto: Marcin Pieprzowski

Załączniki artykułu

← powrót