Dzisiaj: Wtorek 23 kwietnia 2019

W świetlicach nie ma nudy

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 8 =
zdjęcie
Koniec lipca i pierwsze dni sierpnia minęły niepostrzeżenie uczestnikom świetlic artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury. W świetlicach wszyscy bawili się wspaniale, a atrakcji nie brakowało.
Organizowane w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK warsztaty wokalne, taneczne, teatralne, plastyczne i fotograficzne wypełniały dzieciom czas w poniedziałek i czwartek.
We wtorek z opiekunami udały się do amfiteatru miejskiego, aby uczestniczyć w spotkaniu z „Calineczką”. Kolejny dzień to oczywiście kino, w którym dzieci obejrzały film "Piotruś Królik”. Ostatni dzień tygodnia upłynął równie ciekawie, gdyż dzieci udały się na wycieczkę do Parku Jurajsko-Botanicznego w Kołacinku. W trakcie spaceru z przewodnikiem po ścieżce ery mezozoicznej dzieci wysłuchały opowieści o historii dinozaurów, mogły także podziwiać autentyczne skamieniałości sprzed wielu milionów lat.
- Emocji było wiele, a kolejne czekają już w najbliższym tygodniu - mówią instruktorzy z Miejskiego Ośrodka Kultury i zapraszają do udziału w bezpłatnych zajęciach i warsztatach organizowanych w wakacje.
← powrót