Dzisiaj: Poniedziałek 20 maja 2019

Wicedyrektor „Piomy” w finale „Popularyzatora Nauki”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =
zdjęcie
Dariusz Maliszewski, wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, fizyk, popularyzator nauki i techniki znalazł się finale bardzo prestiżowego konkursu „Popularyzator Nauki 2018”.
Konkurs organizowany jest od 2005 roku przez serwis Nauka w Polsce Polskiej Agencji Prasowej we współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
To najstarszy i najbardziej prestiżowy w Polsce konkurs, w którym nagradzani są uczeni, ludzie mediów, instytucje oraz społecznicy, których pasją jest dzielenie się wiedzą i odsłanianie tajemnic współczesnej nauki osobom niezwiązanym ze środowiskiem akademickim.
 
Do tegorocznej edycji zgłoszonych było 140 osób, a do wielkiego finału zakwalifikowano 22 kandydatów w pięciu kategoriach. Dariusz Maliszewski został nominowany w kategorii „Animator”.
W najbliższym czasie sylwetki wszystkich kandydatów będą przedstawiane na portalu www.naukawpolsce.pap.pl, a zwycięzców wyłonionych przez Kapitułę Konkursu poznamy podczas gali, która 7 stycznia odbędzie się w Warszawie.
 
← powrót