Wystawy w Centrum

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =
zdjęcie
Od niedzieli (7.10) w Centrum idei „Ku Demokracji” ukażą się dwie wystawy: fotograficzna Aleksandry Fidziańskiej „Ulica, której już nie ma” oraz uczestników 27. Pleneru Malarskiego Nauczycieli – Spała 2018.
„Ulica, której już nie ma” to tytuł wystawy fotografii, która prezentowana będzie w Galerii „Śnieżne Krużganki” od 7 do 31 października. Autorką zdjęć jest Aleksandra Fidziańska, która uchwyciła piękno nepalskiego krajobrazu oraz jego mieszkańców.
- Nepalska ulica – ta, której już nie ma. Jest już pewnie inna, odbudowana, skropiona łzami pamięci o tych, którzy zginęli lub ucierpieli podczas tragicznego w skutkach trzęsienia ziemi w 2015 r. Może ze zdjęć (2012 r.) wybrzmi miękkie Namaste… – powitanie mające w sobie „Światło we mnie kłania się Światłu w Tobie” –  podsumowuje autorka zdjęć.

Tego samego dnia zostanie zaprezentowana również druga wystawa. W Galerii „U Panien” można będzie obejrzeć wystawę poplenerową uczestników 27. Pleneru Malarskiego Nauczycieli – Spała 2018, organizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim. Prace będzie można oglądać do 14 listopada.
Wstęp na obie wystawy wolny. Wejście od pl. Kościuszki.

 
← powrót