Dzisiaj: Poniedziałek 25 marca 2019

Za"Debiut"ują w Centrum

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 6 =
zdjęcie
W niedzielę (04.11) w Centrum idei „ Ku Demokracji” odbędzie się otwarcie wystawy fotograficznej pt. "Debiut". Wystawa jest rezultatem warsztatów prowadzonych w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
W ciągu kilku ostatnich lat fotografowie amatorzy brali udział w wielu plenerach, zdobywali nagrody i wyróżnienia w licznych konkursach. Wystawa jest rezultatem warsztatów prowadzonych w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK, prowadzonych pod kierunkiem Dariusza Śmigielskiego. Na wystawie zaprezentują swoje prace:
- Izabela Marosek - uczennica ZSP nr 5 w Piotrkowie w klasie technik fotografii i multimediów. Najchętniej fotografuje ludzi. Wykonuje naturalne portrety, jej modele to najczęściej koleżanki i koledzy.
- Michał Borowski  -uczeń szkoły TEB w klasie technik fotografii i multimediów. Fotografuje krajobrazy, makro i portrety. Uwielbia plenery o świcie.
- Sebastian Jaśkiewicz - uczeń ZSP nr 5 w Piotrkowie w klasie technik fotografii i multimediów. Zaczynał, uwieczniając głównie portrety, przyrodę i architekturę. Obecnie skupia się na fotografii sportowej, a zwłaszcza na siatkówce i piłce ręcznej.
- Mateusz Gliszczyński - ucznień ZSP nr 5 w Piotrkowie w klasie technik fotografii i multimediów. Pasjonuje się fotografią krajobrazu, głównie Wierzej, gór i Bieszczad. Lubi także fotografię lotniczą, realizuje ją na specjalistycznych piknikach.

Rozpoczęcie wernisażu o godz. 18.00. Wystawę będzie można zwiedzać do 28 listopada br.
← powrót