Dzisiaj: Wtorek 23 kwietnia 2019

Zbiórka krwi dla Julki

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 9 =
zdjęcie
„Na ratunek” - pod taką nazwą odbędzie się poniedziałkowa (17.09) akcja zbiórki krwi dla 13 - letniej Julki. Krew będzie można oddać w Szkole Podstawowej nr 11.
W poniedziałek, w godzinach od 9.00 do 12.00 (z możliwością przedłużenia) na terenie piotrkowskiej „jedenastki” będzie trwała zbiórka krwi połączona z akcją rejestracji dawców szpiku. „Na ratunek” to wspólna inicjatywa zorganizowana przez szkołę, Piotrkowskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi "Krwinka", Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi, a także Regionalny Ośrodek Dawców Szpiku przy USK w Łodzi.
- Zachęcamy wszystkich do oddania krwi dla 13 - letniej Julki, uczennicy naszej szkoły. Nie musisz znać swojej grupy krwi – informują organizatorzy akcji, dodając.
- Wystarczy, że w tym dniu zjesz niskotłuszczowy posiłek, wypijesz większą ilość wody i tuż przed oddaniem krwi powstrzymasz się od palenia papierosów.

Pamiętaj! Zabierz ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem. Zbiórka odbędzie się w SP nr 11 (ul. Szmidta, przed salą nr 2).
← powrót