900 nowych miejsc pracy

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =
zdjęcie
900 nowych miejsc pracy powstanie w piotrkowskiej firmie Haering Polska. Przedsiębiorstwo, które w mieście działa już od piętnastu lat, planuje dalszy rozwój.
Firma Haering należy do wiodących producentów detali precyzyjnych oraz podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego. W naszym mieście przedsiębiorstwo działa już od piętnastu lat i nieustannie się rozwija.

Dziś w Haering Polska pracuje ponad 2 tys. osób. Jak deklarują właściciele firma planuje dalszy rozwój. Trwają inwestycje w nową halę, dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększy się zatrudnienie. Łącznie w przedsiębiorstwie ma pracować około 3 tysięcy osób.
Przy zakładzie kilka lat temu powstała Akademia Haering, która kształci przyszłych pracowników. Nauka w szkole jest jedną ze ścieżek, którymi można dostać się do pracy w Haering Polska.

Dodatkowych 900 miejsc pracy jeszcze bardziej polepszy sytuację na piotrkowskim rynku pracy, a ta i tak jest bardzo dobra. Przypomnijmy, że w naszym mieście obecna stopa bezrobocia wynosi 7,1 procent, co jest najwyższym wynikiem od 20 lat.
Na terenie miasta działa obecnie ponad 7,5 tysiąca podmiotów gospodarczych zatrudniających ponad 25 tysięcy osób. Firmy ciągle poszukują pracowników, a tylko od początku roku w PUP pracodawcy zgłosili łączne zapotrzebowanie na 1300 pracowników.
Więcej na temat najniższej stopy bezrobocia można przeczytać TUTAJ.
← powrót