Akademicka Noc Muzeów

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =
zdjęcie
Rozprawa sądowa, warsztaty marcepanowe i kolekcja militariów - to atrakcje Akademickiej Nocy Muzeów, która odbędzie się w najbliższą sobotę (20.05).
- Będzie to niepowtarzalna okazja przeniesienia się w Rok Pański 1517 i wzięcia udziału w procesie serwitora Jego Królewskiej Miłości Marca a Rvessa z Melchiorem Boguckim, aromatariuszem i mieszczaninem piotrkowskim rodem z Warszawy zakończony werdyktem króla Zygmunta Starego - zapowiadają organizatorzy i zachęcają do wzięcia udziału w widowisku.
 
Tuż po inscenizacji odbędą są warsztaty marcepanowe z możliwością własnoręcznego wyrobu słodkich figurek. Ponadto uczestnicy Nocy Muzeów będą mieli okazję przyjrzeć się prywatnej kolekcji guzików wzbogaconej o wykład znawcy przedmiotu oraz po raz pierwszy zaprezentowanym kolekcjonerskim zbiorom militariów.
 
Rozpoczęcie około trzygodzinnej Akademickiej Nocy Muzeów o 18.30 (ul. Grodzka 1). Organizatorami wydarzenia są Piotrkowskie Bractwo Akademickie im. Zygmunta I Starego oraz Centrum Informacji Turystycznej.
Szczegółu na plakacie poniżej.
← powrót