Biznesowe rozmowy z mediateką w tle

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =
zdjęcie
W środę (10.10) odbyło się kolejne spotkanie piotrkowskich przedsiębiorców. Gospodarzem była firma „Cza-Ta”, a na zakończenie przedsiębiorcy zwiedzili mediatekę.
Za nami kolejne spotkanie na linii piotrkowscy przedsiębiorcy - Urząd Miasta, które są platformą wymiany wzajemnych doświadczeń oraz informacji. Tym razem gospodarzem była firma „Cza-Ta”.

Inicjatywa organizacji takich rozmów podjęta przez prezydenta Krzysztofa Chojniaka przyjęła się oraz spotyka z dużym zainteresowaniem ze strony właścicieli firm. O słuszności inicjatywy świadczy przede wszystkich coraz większa ilość przedsiębiorców uczestniczących w spotkaniach. Dziś po raz pierwszy w spotkaniu udział wzięli przedstawiciele firm „Kandy”, "Omega", „Pinokio” oraz „Wyciskany”.

Tradycyjnie część spotkania była poświęcona sprawom samorządowym. Tym razem Błażej Cecota, Kierownik Centrum Informacji Turystycznej, opowiedział o piotrkowskich produktach turystycznych promowanych w całej Polsce i przybliżył statystyki z ostatnich lat w zakresie ruchu turystycznego.
Z kolei prezydent Krzysztof Chojniak opowiedział o programie rewitalizacji Starówki poprzez realizację programów: Trakt Wielu Kultur i Młode Stare Miasto.

Ostatnim punktem dzisiejszego spotkania była wizyta na placu budowy nowoczesnego centrum nauki i kultury będącego częścią projektu MSM. Przedsiębiorcy zwiedzili obiekt, zapoznali się ze stanem zaawansowania prac oraz planami zagospodarowania obiektu nie kryjąc przy tym zachwytu. Ich zdaniem mediateka świetnie przyjmie się wśród mieszkańców i turystów. Mówił o tym m.in. Tomasz Niciak, prezes firmy Cza-Ta.
- To wspaniały pomysł, który pchnie Piotrków nie w XXI, a w XXII wiek - zaznaczał i dodał. - Kiedy w Paryżu budowano wieżę Eiffela, milion osób podpisało się pod petycją przeciwko tej inwestycji. Twierdzili, że nie chcą takiego potwora w centrum miasta. Podobnie było z mediateką. Na początku wśród niektórych mieszkańców pojawiały się głosy kwestionujące zasadność budowy. A teraz widzimy, że jest to strzał w dziesiątkę – porównywał Tomasz Niciak.
← powrót