Dzisiaj: Poniedziałek 25 marca 2019

Boisko przy "Piomie" czeka na wykonawcę

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =
zdjęcie
W piotrkowskim magistracie ogłoszono drugi przetarg na modernizację boiska przy ZSP nr 2. To trzecia sportowa inwestycja, która powstanie w ramach budżetu obywatelskiego 2017.
Trzecia „rekreacyjna” inwestycja wybrana przez piotrkowian w budżecie obywatelskim 2017 dotyczy budowy boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2.
Projekt zakłada wybudowanie nowoczesnego boiska pokrytego bezpieczną poliuretanową nawierzchnią. Na nowej płycie pojawią się elementy umożliwiające grę w piłkę nożną, ręczną, siatkówkę i koszykówkę. W ramach inwestycji powstanie także siłownia terenowa wyposażona w urządzenia takie, jak: ławeczka, orbitek, odwodziciel, wioślarz, czy twister. Na terenie nowego placu będą chodniki z kostki brukowej, nasadzenia zieleni, ławki oraz oświetlenie.

- Pierwsze postępowanie przetargowe zostało rozpisane na wszystkie trzy boiska, jednakże w części dotyczącej ZSP nr 2 zostało unieważnione  z powodu błędów formalnych– wyjaśniają magistraccy urzędnicy, informując o decyzji wszczęcia drugiego przetargu.
- W drugim podejściu oferty można składać do 27 kwietnia, a wykonawca będzie miał trzy miesiące od daty podpisania umowy na realizację inwestycji.

Przypominamy, że pozostałe dwa boiska z budżetu obywatelskiego 2017, które powstaną przy SP nr 5 i ZSP nr 1 mają już swoich wykonawców i wkrótce rozpocznie się ich budowa. W przypadku boiska przy „piątce” prace mają potrwać 4 miesiące, zaś przy "TePeeSie" roboty będą się toczyć o miesiąc krócej.
← powrót