Budowa ronda: nowe trasy MZK

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
zdjęcie
We wtorek (9.07) rozpoczął się kolejny etap przebudowy skrzyżowania Dmowskiego/Armii Krajowej. Uwaga na zmianę tras autobusów komunikacji miejskiej.
W związku z przebudową skrzyżowania dla ruchu zamknięta została zachodnia część „krzyżówki” oraz wlot w ul. Dmowskiego. Zmianie uległy trasy autobusów komunikacji miejskiej.

Autobusy linii nr 6 jadące z pętli Dmowskiego/FMG „PIOMA” pojadą objazdem: ul. Kostromską, al. Sikorskiego do al. Armii Krajowej i dalej swoją stałą trasą.
W kierunku przeciwnym tj. do pętli Dmowskiego/FMG „PIOMA” jadąc al. Armii Krajowej skręcą w al. Sikorskiego następnie skręcą w lewo w ul. Kostromską do ul. Dmowskiego i dojadą do przystanku końcowego.

Autobusy linii nr 5 jadące do pętli Wronia lub Graniczna, od przystanku Kostromska/Belzacka 02 skręcą w lewo w al. Sikorskiego, następnie w prawo w al. Armii Krajowej i dalej swoją stałą trasą.
Autobusy jadące w kierunku do centrum miasta od przystanku Żelazna/Haeringa 01 pojadą al. Armii Krajowej aż do  al. Sikorskiego, tutaj skrącą w lewo, a następnie w prawo w ul. Kostromską i dalej bez zmian.
Wyjątkiem od przedstawionego objazdu są wybrane kursy autobusów linii nr 5 obsługujące rejon CH „ECHO” oraz odcinek tras NS (rejon ul. Energetyków), które przejadą objazdem po wykonaniu tego dodatkowego odcinka linii.

Autobusy linii nr 10 kursami do pętli na ul. Rakowskiej nie będą obsługiwały przystanków al. Armii Krajowej/Os. Górna 01 i 02 (rejon prowadzonej budowy). Jadąc al. Armii Krajowej od przystanku Słowackiego/al. Armii Krajowej 01 na skrzyżowaniu z al. Piłsudskiego i al. Sikorskiego skręcą w lewo w al. Piłsudskiego i dalej pojadą po swojej stałej trasie.
← powrót