Komunikatkomunikat
  • UWAGA! W związku ze zmianą operatora sieci telefonicznej czasowo niedostępny będzie numer telefonu służby dyżurnej Straży Miejskiej 986. Zgłoszenia można kierować pod numerem telefonii komórkowej 669 997 986.   ∗

Choinka już stoi

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
zdjęcie
W Rynku Trybunalskim stanęła już 10-metrowa choinka. Oficjalne zapalenie kolorowych lampek na bożonarodzeniowym drzewie w środę (6.12) o godz. 17.00.
Piotrków Trybunalski przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia. W centrum miasta pojawiają się świąteczne iluminacje, które będą wprowadzać piotrkowian w ten wyjątkowy czas. Ozdoby pojawiają się m.in. na Starym Mieście, placu Kościuszki, al. 3 Maja oraz ulicach: Słowackiego, POW, Sienkiewicza, Kostromskiej oraz Łódzkiej.

Nad naszymi głowami pojawią się m.in. kurtyny i łańcuch świetlny, sznury z bombkami, gwiazda i nitki świetlne. W parku Jana Pawła II stanie świąteczna bombka, a całość dopełnią bożonarodzeniowe drzewka.
Największa sztuczna choinka stanęła już w Rynku Trybunalskim. Oficjalne zapalenie lampek zaplanowano w mikołajki o godz. 17:00.
Zanim jednak lampki zaświecą się na miejskim bożonarodzeniowym drzewku o 16.00 w Centrum Idei "ku Demokracji", rozpocznie się finisaż będący podsumowaniem wystawy plastycznej prac dzieci z piotrkowskich przedszkoli. Następnie najmłodsi wraz z wszystkimi przybyłymi przejdą na Rynek Trybunalski.
Serce piotrkowskiej Starówki rozbłyśnie świątecznym światłem 6 grudnia punktualnie o godz. 17.00. Na przybyłych czekać będą słodkie upominki.

W mieście staną także trzy żywe choinki, które znajdą się przy ul. POW, na pl. Kościuszki oraz parku Jana Pawła II.
← powrót