Drugie podejście do Sikorskiego

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
zdjęcie
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta ogłosił drugi przetarg na remont al. gen. W. Sikorskiego. Termin składania ofert mija 28 lipca. Wykonawca będzie miał dwa miesiące od podpisania umowy na realizację inwestycji.
Przypominamy, że w pierwszym postępowaniu przetargowym złożono jedną ofertę, którą przygotowało konsorcjum trzech piotrkowskich firm. Kwota przedstawiona w dokumentacji okazała się wyższa od budżetu zabezpieczonego na realizację inwestycji.

Tegoroczna przebudowa al. Sikorskiego obejmie około ośmiusetmetrowy fragment trzypasmowej drogi na południowej nitce od al. Concordii do ul. Kostromskiej. W ramach inwestycji wykonane zostaną nowe krawężniki, zniszczoną nawierzchnię zastąpi nakładka, a w miejsce starych płyt chodnikowych ułożona będzie kostka betonowa.
Przypominamy, że zbliżający się remont al. Sikorskiego będzie kontynuacją prac rozpoczętych w poprzednich latach. W 2016 r. drogowcy pojawili się na tym samym odcinku al. Sikorskiego, ale po stronie północnej. Prace podjęte rok wcześniej objęły część al. Sikorskiego, od al. Armii Krajowej do ul. Kostromskiej (wraz ze skrzyżowaniem). Z kolei w  2013 roku wykonano północną jezdnię, na odcinku od ul. Dworskiej do al. Concordii. Natomiast dwa lata wcześniej drogowcy pojawili się na tym samym odcinku, ale na nitce południowej.
← powrót