Dzisiaj: Wtorek 23 kwietnia 2019

Drugie podejście do Street Workout Park

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 2 =
zdjęcie
Strefa Rekreacji Street Workout Park „Wyzwolenie” to jeden ze zwycięskich projektów budżetu obywatelskiego 2018. Obiekt powstanie przy ZSP nr 5.
Nowe miejsce do rekreacji znajdzie się w bezpośrednim sąsiedztwie nowoczesnego, wielofunkcyjnego boiska, które powstało w ramach budżetu obywatelskiego 2016. Tegoroczna inwestycja będzie naturalną kontynuacją wcześniejszych robót.  
- Piotrkowianie już od roku mogą korzystać z wielofunkcyjnego boiska, na którym można grać m.in. w siatkówkę, koszykówkę oraz piłkę ręczną. Strefa rekreacji wraz z placem do gier będą stanowić integralny kompleks sportowy, z którego będą mogli korzystać wszyscy miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu – mówi Joanna Białaczewska, dyrektor ZSP nr 5.

Strefa rekreacji będzie podzielona na dwie części. Na pierwszej – pokrytej poliuretanową nawierzchnią – znajdą się urządzenia sportowe m.in. zestaw do ćwiczeń street workout, poręcze, równoważnia, wahadło, czy twister. Z kolei w drugiej części - pokrytej trawą - znajdą się stoły do gry w tenisa stołowego, gry w szachy oraz ławeczki. Całość dopełnią elementy małej architektury: ławki, kosze na śmieci i stojaki na rowery.

W Urzędzie Miasta ogłoszono drugi przetarg na wykonanie inwestycji. Pierwszy przetarg został rozstrzygnięty, ale wykonawca odmówił podpisania umowy.
Oferty można składać do 2 października, a zwycięska firma na wykonanie prac będzie miała 6 tygodni od daty podpisania umowy.
← powrót