Działkowa z nowymi parkingami

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
zdjęcie
Na ostatniej prostej jest już duża inwestycja na ul. Działkowej. Droga jest przebudowywana, a w ramach modernizacji wybudowanych zostanie tutaj ponad sto miejsc parkingowych.
Inwestycja realizowana jest na całej długości ulicy, od ul. Garbarskiej do ulicy Sulejowskiej. Roboty są zaawansowane i bardzo duża część prac już się zakończyła.

Przebudowa rozpoczęła się od wykonania odwodnienia drogi. Następnie drogowcy przystąpili do remontu jezdni, który wykonywany jest na około 130-metrowym odcinku.
- Zdemontowana została zniszczona trylinka na fragmencie od ul. Sulejowskiej. W jej miejsce pojawia się kostka betonowa, która ułatwi dostęp do gazociągu na wypadek ewentualnej awarii – wyjaśniają pracownicy Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta dodając, że na pozostałym fragmencie asfalt nie wymagał remontu.
Dla poprawy bezpieczeństwa na ulicy pojawi się także „próg zwalniający” z kostki betonowej.

Przy drodze budowane są nowe chodniki, a bardzo ważnym elementem prac jest powstanie nowych parkingów.
- Łącznie wybudujemy ponad 100 miejsc postojowych, a zatoki pojawiły się już wzdłuż całego remontowanego odcinka oraz na placu przy skrzyżowaniu ulicy Działkowej z Garbarską – dodają pracownicy ZDiUM.
← powrót