Dzisiaj: Poniedziałek 24 czerwca 2019

„GraduatON” – wsparcie dla niepełnosprawnych

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 4 =
zdjęcie
Międzynarodowa Fundacja „Reaxum” zaprasza niepełnosprawne osoby do udziału w programie „GraduatON”, którego zadaniem jest podniesienie kwalifikacji zawodowych.
Projekt jest bezpłatny, a udział mogą wziąć w nim studenci ostatniego roku lub absolwenci szkół wyższych. Specjalna formuła Programu „GraduatON” przewiduje uwolnienie odwagi zawodowej, wyeliminowanie ograniczeń i wydobycie zdolności osób biorących w nim udział.

- Twój profil zostanie przeanalizowany za pomocą renomowanych testów stosowanych w świecie biznesu. Doświadczony doradca zawodowy wyłoni mocne strony oraz cechy wymagające dalszej pracy i rozwoju. Dodatkowo indywidualna opieka psychologa kariery pozwoli zdefiniować kierunek zawodowy i jego ewolucję oraz pokonać ewentualne bariery – zachęcają do udziału organizatorzy.

Aby wziąć udział w projekcie należy posiadać aktualne orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności (lub orzeczenie równoważne), na dzień przystąpienia do projektu pozostawać bez zatrudnienia oraz nie brać udziału w innym projekcie tego typu współfinansowanym przez PFRON.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 728 873 371 lub adresem e-mail: graduaton@reaxum.eu. Dokumenty rekrutacyjne do pobrania znajdują się na stronie www.reaxum.eu/graduaton/.
 
 
← powrót