Dzisiaj: Poniedziałek 30 marca 2020

Inwestujemy w „Ekonomik”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
zdjęcie
Nowe ogrodzenie oraz furtki i bramy, remont wjazdu i wykonanie placu rekreacyjnego – to zakres kolejnej inwestycji w bazę sportową Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 5.
Tegoroczna inwestycja to kontynuacja prac przy „Ekonomiku”. Uczniowie oraz mieszkańcy osiedla Wyzwolenia mają już do dyspozycji boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuratenowej oraz strefę street workout park przeznaczoną do ćwiczeń siłowo-akrobatycznych. Teraz kompleks rozbuduje się o kolejne elementy.

Przy strefie street workout park pojawi się plac rekreacyjny z kostki brukowej z ławkami i stojakami na rowery oraz grą „podwórkową” z masy termoplastycznej.
Inwestycja zakłada także przebudowę istniejącego ogrodzenia od strony ul. Wyzwolenia.
- Zdemontowane zostanie istniejące ogrodzenie, w miejsce którego pojawi się nowe. Wykonane zostaną dwie furtki, które umożliwią wejście na obiekt od strony ul Wyzwolenia – wyjaśniają pracownicy Biura Inwestycji i Remontów dodając, że przebudowany zostanie także wjazd do szkoły oraz zamontowana nowa brama.

W Urzędzie Miasta ogłoszono przetarg na wykonanie inwestycji. Oferty można składać do 5 marca, a na wykonanie prac firma będzie miała 8 tygodni od daty podpisania umowy.
← powrót