Kontynuujemy prace na osiedlu Jeziorna

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
zdjęcie
Piotrkowski samorząd kontynuuje prace na osiedlu Jeziorna. W tym roku roboty obejmą ulicę Sasanek, Zawiłą oraz skrzyżowanie ulic Regatowej i Strzelniczej.
Koniec lata i początek jesieni to sezon prac drogowych. Nie inaczej jest w Piotrkowie. Nie ma praktycznie części miasta, w której nie działają ekipy drogowców. Urząd Miasta przekazał wykonawcy kolejny plac budowy. Magistrat kontynuuje budowę ulic na osiedlu Jeziorna.

Tegoroczny zakres prac związany jest z rozbudową mediów i budową ulic Sasanek, Zawiłą oraz skrzyżowania ulic Regatowej i Strzelniczej.

- Budowa ulicy Sasanek obejmie budowę asfaltowej jezdni i chodnika z kostki wraz ze zjazdami do posesji na odcinku ulicy Zawiłej do ulicy Tymiankowej, po stronie zachodniej. Wcześniej jednak wybudowana zostanie kanalizacja deszczowa - informują urzędnicy i zaznaczają, że analogiczne prace prowadzone będą na ulicy Zawiłej, na odcinku od ciągu pieszo – jezdnego do ulicy Bosmańskiej.
Koszt inwestycji wyniesie blisko 740 tysięcy złotych, a wykonawca na realizację ma trzy miesiące od daty podpisania umowy.
← powrót