Dzisiaj: Poniedziałek 22 paździenika 2018

Mapping z prestiżowym wyróżnieniem

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
zdjęcie
Projekcja „800 lat Piotrkowa – dzieje w kalejdoskopie” otrzymała prestiżową nagrodę na festiwalu FilmAT. Wyróżnienie miastu przyznał zdobywca Oscara Zbigniew Żmudzki.
Międzynarodowy Festiwal Filmów Turystycznych, Ekologicznych i Artystycznych FilmAT odbył się już po raz dwunasty. W tym roku zorganizowano go w Warszawie pod hasłem „2017 – Międzynarodowy Rok Zrównoważonej Turystyki dla Rozwoju”.

Najważniejszym wydarzeniem festiwalu była uroczysta gala, podczas której nagrodzono najlepsze filmy turystyczne i ekologiczne.
Podczas uroczystości nagrodę Prezydenta Międzynarodowego Jury Zbigniewa Żmudzkiego otrzymał Piotrków Trybunalski. Laureat Oskara wyróżnił film „800 lat Piotrkowa – dzieje w kalejdoskopie”.

- To bardzo ciekawa forma promocji pięknego jubileuszu 800-lecia miasta. Prezentacja była wyjątkowym widowiskiem łączącym film  i animację, a tłem dla niego była fasada jednej z kamienic – mówił podczas wręczenia nagrody Zbigniew Żmudzki.
Podczas uroczystej gali wyróżnienie odebrał prezydent Krzysztof Chojniak.
- Projekcja „800 lat Piotrkowa – dzieje w kalejdoskopie” spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony piotrkowian. Festiwalowa nagroda jest wyrazem uznania dla tej produkcji przez branżę filmową – podsumowuje prezydent Chojniak.

Tymczasem gotowy jest już film przedstawiający wszystkie części widowiska. Zapraszamy do obejrzenia projekcji „800 lat Piotrkowa – dzieje w kalejdoskopie”.
← powrót