Międzynarodowe Targi Turystyki Kulinarnej

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 9 =
zdjęcie
Już w czwartek (23.03) rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Turystyki Kulinarnej. Wydarzenie odbędzie się w hali Muszkieterów przy Al. Sikorskiego 7.
Przez trzy dni piotrkowianie będą mieli okazję poznać wyjątkowe smaki. Podczas imprezy zaplanowano degustacje węgierskich specjałów oraz przysmaków województwa łódzkiego. Z kolei na parkingu przed halą zaprojektowano strefę foodtracków.

W trakcie trwania targów przewidziano występy grup ludowych i folklorystycznych oraz blogerów kulinarnych. Będzie także kulinarna gwiazda Charles Daigneault.
Podczas targów będziemy mogli zobaczyć wystawców m.in. z: Regionu Csongrad na Węgrzech, Pannonhalmy, Mosonmagyaróvár oraz województwa łódzkiego.

Impreza potrwa od czwartku do soboty w godz. 10.00-18.00, a szczegółowy program można znaleźć w załączniku poniżej. Wstęp na targi jest bezpłatny. Wydarzeniu będzie towarzyszyło Polsko-Węgierskie Forum Gospodarcze, które zaplanowano na piątek (24.03).

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, osi priorytetowej II: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka, działania II.2: Internacjonalizacja przedsiębiorstw, poddziałania II.2.2: Promocja gospodarcza regionu.

Załączniki artykułu

Program - Targi Kulinarne (Pobrań: 453)
← powrót