Miliony na rondo Sulejowskie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =
zdjęcie
Urząd Miasta pozyskał dofinansowanie z Unii Europejskiej na przebudowę ronda Sulejowskiego. Wsparcie sięgnie około 2 milionów złotych.
Wczoraj (16.03) na stronie Ministerstwa Rozwoju ukazała się informacja o zakwalifikowaniu piotrkowskiego projektu do zadań objętych dofinansowaniem w Programie Infrastruktura i Środowisko.
Wsparcie sięgnie 85 procent kosztów kwalifikowanych, a Piotrków Trybunalski to jedyne miasto w województwie łódzkim, które otrzyma fundusze.
- Szacujemy, że dofinansowanie sięgnie około 2 milionów złotych – dodają magistraccy urzędnicy zaznaczając, że dokładna kwota będzie znana po podpisaniu umowy.

Tymczasem na terenie inwestycji trwają intensywne prace.  Wdrażana jest nowa organizacja ruchu, ale przejazd przez rondo cały czas jest możliwy.
- Tak koordynujemy roboty, aby było to jak najwygodniejsze dla kierowców. Z tego względu prace trwają „pod ruchem” – wyjaśnia Małgorzata Majczyna, Dyrektor Biura Inwestycji i Remontów i przypomina, że inwestycja ma potrwać do końca maja.
← powrót